خبرنگاران تماشاگر یک محاکمه علنی

من تا قبل این فکر می کردم دادگاه علنی یعنی افکار عمومی این حق را خواهند داشت که در جریان وقایع جلسه ی دادگاه قرار بگیرند؛ امروز اما متوجه شدم، منظورشان از علنی بودن دادگاه این است که اجازه می دهند غیر متهم و شاکی ها و هیات منصفه، آدم‌های دیگری نیز در دادگاه حضور داشته باشند و جریان دادگاه را مستقیم پیگیری کنند؛ البته بی موبایل، بی تبلت، بی ریکوردر، بی کاغذ و بی قلم!

عمار؛ ایستاده در برابر جمهوری اسلامی تقلبی

حوزه هنری چهار سال است کوچک‌ترین قدمی راجع به یکی از مهمترین مسائل کشور که فتنه باشد برنداشته و مدیران رسمی حوزه هنری بعد از چهار سال رسما از فتنه دفاع می‌کنند و نظام را متهم می‌کنند و بعد من و شما باید این‌جا بنشینیم و امکانات دست این دوستان. و اگر کوچک‌ترین انتقاد و تعرضی کنیم این‌ها یک مشت افراطی تند اهل حذف هستند و هیچ کس را تحمل نمی‌کنند و فلان و فلان.

گزیده‌ای از توهین‌ها و تخریب‌های «الف» علیه دکتر جلیلی

آنچه در پی می آید گزیده هایی است از برخی یادداشت ها و گزارشهای پایگاه خبری الف که در روزهای اخیر درباره انتخابات ریاست جمهوری نوشته شده است. از آنجا که نقد این نوشته ها و تاریخچه برخورد آقای دکتر توکلی با دانشگاه امام صادق،حزب الله و دکتر جلیلی بحث مفصلی را می طلبد که شاید در این روزها موجب ملتهب تر شدن فضا شود در وقتی دیگر به آن می پردازیم.

تحریم الزویر هم دستمایه درگیری‌های مبتذل سیاسی شد

هرچند تحلیل سایت رجانیوز درباره گزارش مرکز پژوهش‌ها، تطابق زیادی با واقعیت نداشته و دارای اشکالات جدی است ولی واکنش سایت الف به تحلیل رجانیوز هم چندان مناسب و قابل قبول نبوده و در مواردی توهین آمیز است. ای کاش، تحلیل‌گر این سایت که از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه هستند در یادداشت خود صرفا به نقد کارشناسی دیدگاه رجانیوز می پرداختند و از ورود به مباحث سیاسی پرهیز می‌کردند.

تفاوت کار با فریاد زدن به روایت «الف»

تصویر زیر را سایت الف منتشر کرد؛ معلوم نیست اینگونه خبرنویسی مصداق تخریب است یا خیر؟

فراخوان ایده در سایت الف: «چگونه می‏توان به مردم بحرین و يمن کمک کرد؟»

سایت خبری تحلیلی الف، به مناسبت شرایط بحرانی شیعیان و مردم انقلابی دو کشور بحرین و یمن، فراخوانی برای دریافت ایده‌های عملی برای یاری رساندن به مردم مظلوم این دو کشور انجام می دهد.

آقای مطهری؛ با چه منطقی؟

جناب آقای مطهری، سران اصلاحات چه کسانی هستند؟ در حالی که آن‌ها از هیچ امری در جهت سست کردن پایه‌های ولایت‌فقیه و نظام جمهوری اسلامی فروگذاری نکردند، شما وحشت از اصلاح‌طلبان را بی‌جا می‌دانید؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.