مهاجرانِ فراری از جنگ به پیشواز مرگ می روند

شمار پناهجویانی که در پشت درهای اتحادیه اروپا منتظر ورود هستند به صورتی استثنائی افزایش یافته است. در سال جاری، حداقل سیصد هزار مهاجر از آب های دریای مدیترانه گذر کرده و خود را به اروپا رسانده اند و حدود دو هزار و پانصد نفر نیز در این راه جان خود را از دست داده اند.

عکس: پرسشی جهانی از داعش و القاعده!

اخیراً تصویری که حاوی یک پرسش اساسی در خصوص ماهیت گروهک‌های تروریستی در منطقه است از سوی مسلمانان کشورهای مختلف جهان و کمپین‌های حامی آزادسازی قدس در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود؛ اقدامی که مورد استقبال کاربران کشورهای مختلف قرار گرفت.

ریاض با القاعده در یمن همکاری می‌کند

پایگاه آمریکایی خبر داد برخی گزارشها از همکاری عربستان با القاعده علیه حوثیها در یمن حکایت دارد اما آمریکا به دلیل حمایت ریاض از توافق هسته‌ای ایران انتقادی به سعودیها نمی‌کند.

پرچم‌های القاعده در عدن به اهتزاز درآمد

پرچم‌های گروه تروریستی «القاعده» در شهر عدن برافراشته شده است. این اتفاق چند روز پس از آن افتاد که نیروهای ارتش و انصارالله یمن از آن خارج شدند و نیروهای حامی عربستان وارد عدن شدند.

آمریکا حامیان القاعده را نادیده می‌گیرد

فارن‌پالیسی در گزارشی به سهل‌انگاری نیروهای ایالات متحده در مبارزه با طالبان پرداخت و نوشت: بخش بزرگی از نیروهای آمریکایی، اعضای طالبان را که زمانی به القاعده پناه داده بودند،نادیده می‌گیرند.

تصویر سرکرده القاعده با پوشش متفاوت

سرکرده تشکیلات تروریستی القاعده برای نخستین بار در فیلمی با پوششی متفاوت ظاهر شد.

داعش و القاعده را ما به وجود آوردیم

مدیر سابق آژانس اطلاعات نظامی آمریکا با افشاگری بی سابقه از دست داشتن عمدی این کشور در تاسیس داعش و حمایت از آن پرده برداشت.

عربستان در یمن با القاعده همکاری می‌کند

یک روزنامه آمریکایی نوشت عربستان با انگیزه‌های امپریالیستی در حال ایجاد آشوب در خاورمیانه است و با هدف دستیابی به اهدافش با همکاری همپیمانان خود در تلاش برای ایجاد جنگ داخلی در سایر کشورهاست.

رهبر القاعده در بلوچستان پاکستان کشته شد

نیروهای امنیتی پاکستان در عملیاتی گسترده «عمر عبد‌الطیف» مشهور به لقمان رهبر ارشد القاعده را نزدیک مرز مشترک پاکستان با افغانستان کشتند.

سقوط هواپیمای خانواده بن‌لادن در انگلیس

یک هواپیمای شخصی که گفته می‌شود متعلق به اسامه بن‌لادن، رهبر اسبق گروه تروریستی القاعده بوده در انگلیس سقوط کرد و چهار سرنشین آن کشته شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.