حزب‌الله چگونه عربستان را در القصیر فریب داد؟

کارشناسان عصبانیت بسیار شدید عربستان از شکست القصیر را به علت فریب مسئولان اطلاعاتی خود از حزب الله لبنان می دانند.

بازدید نصرالله با لباس نظامی از قصیر

سیدحسن نصرالله از قصیر و روستاهای اطراف آن بازدید کرد تا در این دیدار شخصاً از رزمندگان حزب‌الله قدردانی کند.

جشن پیروزی در خیابان‌های القصیر

شمار زيادي از مردم سوريه با برپايي راهپيمايي در شهر راهبردي قصير، هم مرز با لبنان، برقراري دوباره امنيت را در اين شهر ، جشن گرفته‌اند.

القصیر پاکسازی شد

تلویزیون سوریه گزارش داد نیروهای ارتش سوریه بعد از گذشت دو هفته از عملیات باز پس گیری القصیر آخرین پایگاه تروریست‌ها در این شهر مرزی را نیز پاکسازی کرده‌اند.

پیروزی القصیر با ارزش‌تر از جنگ ۳۳ روزه بود

دشمنان جبهه مقاومت طراحی کرده بودند تا از القصیر یک حمله وسیع و همه جانبه به حزب الله در بقاع، بعلبک و ضاحیه داشته باشند تا جبهه مقاومت و حزب الله را با یک جنگ داخلی شدید روبرو کنند که این جنگ از سوی شخص بندر بن سلطان (رئیس دستگاه اطلاعات عربستان) طراحی شد که وعده داده بود گروه‌های رادیکالی بزرگ و وسیعی را به راه انداخته تا جبهه مقاومت را از بین ببرد.

شهر استراتژیک «القصیر» به کنترل کامل ارتش سوریه درآمد

شهر «القصیر» را باید مرکز منطقه القصیر در استان «حمص» در سوریه به شمار آورد. مهمترین ویژگی شهر «القصیر» را باید در مساحت گسترده آن و وجود انواع فعالیت‌های زراعی و صنعتی و تجاری و فراوانی روستاهای آن دانست که از لحاظ تقسیم بندی اداری تابع شهر «القصیر» است.

۸۰ درصد القصیر در دست ارتش سوریه

رسانه ها اعلام کردند ارتش سوریه در ادامه عملیات خود در القصیر توانسته است ۸۰ درصد از مناطق این شهر را تحت کنترل خود درآورد.

هلاکت «بن لادن دوم» در القصیر

بلال ادریس رهبر گردان الفاروق ملقب به بن لادن دوم در درگیری‌های شهر القصیر به همراه نزدیک به 100 نفر از عناصر وابسته به خود کشته شده است.

پس از «القصیر» نوبت آزادی جولان است

پایگاه خبری دبکا وابسته به منابع اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از یک مقام آگاه اطلاعاتی در گزارشی از حرکت نیروهای ارتش سوریه با حمایت مقاومت لبنان و با هدف آزادسازی بلندی‌های جولان، ابراز نگرانی کرده است.