پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

چرا پیام رهبری به قهرمانان المپیک و پاراالمپیک تفاوت داشت؟

کرم‌زاده با رد همه‌ی ادعاهای رسانه‌های انگلستان گفته دست ندادن من با شاهزاده انگلیس اعتقادی بود که درهمه ما مشترک است. وی همچنین گفته است: «روزنامه‌ها و سایت‌های انگلیسی قصد داشتند این موضوع را بی‌احترامی تلقی کنند در حالی که قصد من بی‌احترامی نبود بلکه فرهنگ و دین ما این چنین است، شاهزاده انگلیس به من گفت می‌توانم با شما دست بدهم که من از این کار خودداری کردم.»

سرگردانی مدیریت ورزش کشور و هزینه‌تراشی‌های کاریکاتوری

لذا جای این سوال باقی می ماند که با این همه پتانسیل که در رشته های مختلفی چون کشتی، وزنه برداری، بسکتبال و …. وجود دارد چرا توجه مسئولین به سمت ورزشی مثل فوتبال است که نه تنها اثرات فرهنگی سویی برای کشور داشته است بلکه بسیاری از منابع کشور را به هدر داده است. آیا صحیح نیست که به جای توجه بی حد وحصر به این ورزش با توجه مناسب به سایر ورزش ها ثمرات بیشتری را برای کشور به ارمغان بیاوریم.

بررسی اجلاس عدم تعهد در شماره جدید پنجره

سرویس «سیاست» پنجره در آستانه برگزاری نشست کشورهای جنبش عدم تعهد به سراغ «رامین مهمانپرست» سخنگوی وزارت امور خارجه رفته است که در ابتدا درباره اتفاقات مختلف نشست و حواشی آن بحث شده است و در ادامه چند سؤال درباره چالش‎‎های سیاست خارجی ایران در چند سال گذشته، بحران سوریه و روابط ایران و مصرسوالاتی را مطرح کرده است.

گزارش تصویری: امید نوروزی در نماز جمعه شیراز

امید نوروزی دارنده مدال طلا در المپیک 2012 لندن ضمن حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در نماز جمعه شیراز نیز شرکت کرد.

هشت نمونه از سیاسی‎‌ترین لحظات المپیک

تنش‎‎های انگلیسی- آمریکایی در مسابقات ماراتن نیز بروز کرد. دوراندو پیِتری دونده ایتالیایی در لحظات آخر مسابقه غش کرد و برای رسیدن به پزشک‎‎ مسابقات نیاز به عبور دادن وی از خط پایان بود. رقابت‎کننده آمریکایی – جانی هایس- پس از وی از خط پایان گذشت. انگلیسی‎‌ها وی را نفر دوم اعلام کردند

ورزشکار افغانی المپیک که در ایران کار می‌کرد

تکواندوکار افغانستانی که زمانی برای امرار معاش روزانه خود شهر وکاشانه اش را ترک کرد و به ایران پناهنده شد هیچ گاه فکر نمی کرد که در چنین شرایط سختی روزی فرا رسد که دو بار مدال برنز المپیک را به گردن بیاویزد.

فیلم: اتفاق غیرمترقبه برای آمریکا در المپیک!

اتفاق غیرمنتظره برای آمریکایی‌ها هنگام اهدای مدال‌های مسابقات تنیس المپیک

اقدام تحسین‌برانگیز رییس جمهور در تشویق عبدولی

رییس جمهور به وزیر ورزش و جوانان دستور داد، نظر به شایستگی‌های قهرمان کشتی فرنگی کشور و برخورد ناعادلانه با وی در المپیک، مدال عبدولی طلا محسوب شده و مورد تقدیر شایسته قرار گیرد.

کاریکاتور: خیانت‌های المپیک ۲۰۱۲

کاریکاتوریست: عباس گودرزی  

تاریخی‌ترین نتیجه ایران در المپیک رقم خورد

کاروان ورزشی ایران در فاصلهٔ یک هفته مانده به پایان المپیک لندن، تاریخی‌ترین نتیجه تمام ادوار المپیک را به ثبت رساند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.