20 هزار دختر فوق لیسانس حقوق داریم

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار با معاون حقوقی رییس جمهور گفت: چرا وزارت علوم در تعیین رشته های دانشگاهی نیاز سنجی نمی کند؟

ضرورت اجرای صحیح قانون اساسی

معاون حقوقی رئیس‌جمهور در یادداشتی به ضرورت اجرای صحیح قانون اساسی پرداخت و گفت: قانون اساسی در جهان تنظیم‌کننده رابطه دولت با مردم است.

خشونت خطری برای امنیت همه انسانها است

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان باید از گفتمان اعتدال بدون هیچ‌گونه افراط و تفریطی حمایت کرد گفت:خشونت و افراطی گری خطری برای امنیت همه انسانها است.

عصرایران: دولتی‌ها واقعاً شورش را درآورده‌اند!

می‌گویید فیلم مشکل دارد؟ تاریخ را تحریف کرده است؟ دروغ گفته است؟ خب! به جای آن که مستندات خود را به دادستانی بدهید و دولت را در مظان این اتهام قرار دهید که حتی تحمل یک فیلم را هم ندارد، آن مستندات را به مردم ارائه کنید. در برابر این فیلم، فیلم‌هایی بسازید که واقعیت را بگوید، نه این که موضوع را قضایی کنید.

منشور حقوق شهروندی منطبق بر نظام اسلامی نه منشورهای بین‌المللی

نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر نظریه مردم‌سالاری دینی است و باید مفهوم متفاوتی از حقوق شهروندی به معنای رایج را مطرح کند. در واقع باید مطالعه کرد تا یک نظریه بومی اسلامی بر تمامیت منشور حاکم گردد.

در منشور حقوق شهروندی از فرمان ۸ ماده‌ای الهام گرفتیم

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با اشاره به الهام گرفتن منشور حقوق شهروندی از فرمان ۸ ماده‌ای امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: ما با تدوین حقوق شهروندی دقت کرده‌ایم که در حدود اختیارات قوه مجریه عمل کنیم و ورودی به قوای دیگر نداشته باشیم.

حذف کامل برخی مصوبات دولت دهم

معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: برخی از مصوبات دولت دهم که بار مالی برای دولت داشت به طور کامل حذف شدند.

آخرین وضعیت شکایت دولت از رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و مداحان

معاون حقوقی رئیس‌جمهور آخرین وضعیت رسیدگی به شکایت دولت از رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و مداحان را تشریح کرد.