کسانی که رایشان‌را از مسجدجامعی پس‌گرفتند

نتیجه انتخابات امسال شورای شهر نشان‌می‌دهد که 3 عضو شورا شامل عباس جدیدی، الهه راستگو و هادی ساعی رای خود را از احمدمسجدجامعی پس گرفته‌اند و به مهدی چمران اختصاص داده‌اند. اعضای شورا علت انتخاب خود را عملکرد روسای پیشین و فعلی شورا می دانند. آنها به این مساله اذعان دارند که باید از سیاسی کاری در اداره شورا پرهیز کرد و مجموعا عملکرد گذشته چمران را جهادی و کارآمدتر می دانند.

اسید؛ دلیل سکوت الهه راستگو!

عضو شورای اسلامی شهر تهران شستشوی بدون هماهنگی اتاق کارش و استفاده بیش از اندازه اسید برای اینکار را دلیل برای سکوت خود عنوان کرد.

نامه الهه راستگو به مسئولان امنیتی

الهه راستگو طی نامه ای به مسئولان امنیتی استان تهران اعلام کرد: به دلیل تهدیدات برخی افراد خواستار حمایت دستگاههای امنیتی از خود و خانواده ام هستم.

پیشنهاد استعفای راستگو از شورای شهر

بعد از اخراج الهه راستگو از حزب اسلامی کار و مجمع زنان اصلاح‌طلب، یک نماینده اصلاح‌طلب سابق مجلس خواستار استعفای وی از شورای شهر شد.

بیانیه حزب اسلامی کار در رابطه با اخراج راستگو

حزب اسلامی کار عصر امروز در شورای داوری خود، عملکرد الهه راستگو از اعضای این حزب در ماجرای انتخاب شهردار تهران را مورد بررسی قرار داد و در پایان بیانیه‌ای را در این خصوص صادر کرد.

دومین گام راستگو؛ افشاگری علیه دیکتاتورها

اینجانب می توانستم رای خویش را در شورای شهر پنهان کنم اما بر اساس اقناع وجدانی که آقای دکتر قالیباف را بر آقای مهندس هاشمی به دلائل متعدد از جمله توانایی اجرایی ترجیح دادم و به صورت شفاف رای خویش را ارائه نمودم البته این هم قابل ذکر است که دیکتاتوری مدرن نگذاشت که فرد دیگری در جریان اصلاحات کاندیدا شود.

یارانه نقدی طرفداران جلیلی را بدهید به ۵1 درصد یاران!

هرکس عکس خاتمی در کیف جیبی اش داشت اصلاح طلب است و محق!

ترک صحن شورا از سوی اصلاح طلبان به هنگام نطق راستگو

به هنگام نطق راستگو، برخی اصلاح طلبان صحن شورا را ترک کردند.

الهه راستگو: وامدار مردم‌ هستم نه حزب

عضو شورای شهر تهران گفت: آقای مسجدجامعی گفته‌اند من خائن هستم بنابراین باید مشخص شود بنده به چه چیزی خیانت کرده‌ام؛ به رای مردم یا چیز دیگری.

اخراج الهه راستگو از حزب کار

اخراج فوری وی از حزب متبوعش نشان داد که اصلاح طلبان حتی تحمل نظرمتفاوت فعال باسابقه و شناخته شده خود را هم ندارند چه رسد به سیاسیون غیراصلاح طلب.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.