همراه برجام چه چیزهایی را از دست دادیم؟

چرا رژیم صهیونیستی، امارات و سعودی ها جرأت اظهارات ضدایرانی پیدا کردند

هلاکت پسر ولیعهد امارات با موشک انصارالله

شب گذشته به صورت غیرمنتظره ای، خبری منتشر شد که دبی را عزادار و کشور امارات را شوکه کرد: «پسر پادشاه دبی و ولیعهد امارات، کشته شده و همین امشب دفن خواهد شد.» به این ترتیب، فاصله میان اعلام مرگ وی تا تدفین وی کم تر از 24 ساعت بود! سمت راست: شیخ محمد، حاکم […]

دست به جیب، ایران‌ستیز و اسرائیل‌دوست

سفیر امارات در آمریکا که تنها هفت سال است فعالیت خود را در واشنگتن به عنوان سفیر آغاز کرده است، آنچنان نفوذی در این کشور پیدا کرده است که بسیاری از سیاست‌های واشنگتن در منطقه را تحت تأثیر خود قرار داده است.

تعداد کشته‌های اماراتی بیش از ۷۵ نفر است

سخنگوی نظامی ارتش یمن در پی اعتراف ارتش امارات به کشته شدن 45 نفر از سربازان این کشور، اعلام کرد که تعداد کشته‌ها بیش از 75 نفر است.

جنگ رسانه‌ای مصر و امارات علیه عربستان

برخی رسانه‌ها اعلام کردند امارات و مصر از عربستان به دلیل کارشکنی در تشکیل ارتش مشترک عربی ناراحتند و انتقادهای رسانه‌ای خود را به صورت آرام آغاز کرده‌اند.

ترک‌ها و اماراتی‌ها مشتریان عسل ایران

صادرات عسل در سه ماهه نخست سال جاری به 600 تن می‌رسد که بیشترین صادرات در این مدت به کشور امارات و با ارزش هر کیلو 14 هزار تومان بوده است.

حقوق نمایندگان مجلس امارات چقدر است؟

حقوق نمایندگان مجلس فدرال امارات ماهانه بالغ بر 50 هزار درهم (14 هزار دلار) است.

مخالفت قطر با وساطت الجزایر بین قطر و امارات

در این سفر نخست وزیر قطر در پاسخ به پیشنهاد عبدالمالک سلال همتای الجزایری خود در خصوص وساطت بین قطر و دولت امارات برای بهبود روابط، با تشبیه دولت ابوظبی به گله بدون چوپان، هرگونه وساطت الجزایر را در این زمینه رد کرد.

واکنش‌ما به تجاوز سعودی متفاوت‌تر خواهدبود

عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن می‌گوید: در صورت واکنش ما به تجاوز عربستان، این واکنش بسیار متفاوت تر از سال ۲۰۱۰ میلادی خواهد بود.

موزه هنرهای اسلامی قاهره مخروبه است

موزه هنرهای اسلامی قاهره که ژوئن سال گذشته در یک عملیات انتحاری در قاهره به شدت آسیب دید پس از گذشت بیش از یک سال و وعده و وعیدهای فراوان کشورهای اروپایی و امارات متحده عربی همچنان یک مخروبه است.