یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

امامی کاشانی: می‌خواهند مانع استمرار بیداری اسلامی شوند

امام جمعه موقت تهران گفت: هدف دنیای سلطه از این گونه اقدامات این است که بر جهان مسلط شوند و راه تحقق این هدف آن است که آنچه قداست دارد از دست مردم بگیرند و آنچه اکنون مانع از تحقق این هدف سلطه‌گران است، بیداری اسلامی است و می‌خواهند مانع از استمرار آن شوند.

آیت الله امامی کاشانی: از بین بردن فقر با صدقه و قربه‌الی الله درست نمی‌شود

آیت الله امامی کاشانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه تهران تصریح کرد:اگر کسی پول و سرمایه داشت و سرمایه‌گذاری نکرد، این شخص منتظر امام زمان (عج) نیست. انتظار این است که سرمایه در تولید قرار بگیرد و مشکل تولید را رفع کند.دستگاه‌های اجرایی هم باید به عنوان ملت و کشور فکر کنند.

از آرمان «مدرسه‌ عالی» تا واپس‌گرایی ذیل عنوان «دانشگاه»

آن‌چه که از معنای وحدت حوزه و دانشگاه، از ادبیات رهبران و نظریه پردازان جمهوری اسلامی بر می‌آید، توجه به وحدت در سوگیری و جهت است که معنایی وسیع و گسترده است. این ادبیات با نگاه‌هایی وسیع‌تر و عمیق‌تر شده است. چنان که نظام ِ آموزشی تمدن اسلامی را متفاوت از نظام آموزشی تمدن غرب پنداشته‌اند. هرچه، به نظر مفهوم ِ مشترکی وجود دارند که بسیاری بر آن توافق دارند و آن این است که نظام آموزشی تمدن اسلامی با دو نمونه‌ای که هم‌اکنون در ایران رایج است، یعنی حوزه و دانشگاه، متفاوت خواهد بود.

پاسخ رهبر معظم انقلاب به تهدیدات ‌موجب عقب‌نشینی آمریکا شد

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه باید عزت و اقتدار انقلاب را حفظ کنیم گفت: سخنان مقام معظم رهبری درپاسخ به تهدیدات غرب به گونه‌ای بیان شد که این کشورها به سرعت عقب نشستند و حرفهای خود علیه ایران را پس گرفتند و این نشان می‌دهد که ایران چه جایگاهی دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.