خجالت دارد

انتقادامام جمعه بروجرد از حقوق نجومی عضو هیات مدیره بنیاد مستضعفان

دست خدا با شماست

آیت الله نوری همدانی خطاب به امام جمعه کرج بعد از لغو کردن سخنرانی علی لاریجانی در روز ۲۲ بهمن شهر کرج:

همبستگی انقلابی

با اعتراض جریان انقلابی و حمایت امام جمعه، سخنرانی علی لاریجانی در روز ۲۲ بهمن کرج لغو شد

امام جمعه دائم تهران

نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر است….

طراحان سازش ترسو هستند

امام جمعه میاندوآب گفت: برای مقابله با آمریکا باید از طرح موضوعات چالشی و تفرقه‌انگیز در کشور جلوگیری کرد و همه مانند ۲۲ بهمن، روز قدس و ۱۳ آبان که از همه احزاب مختلف زیر پرچم ولایت یکپارچه ندای مرگ بر آمریکا سر می‌دهند با یکدگیر نیز در مقابله با آمریکا متحد باشند و حول محور ولی‌فقیه حلقه بزنند

هتاکان به پیامبر(ص) ابوجهل‌های زمانه هستند

امام جمعه موچش کردستان گفت: همان گونه که پیامبر(ص) دشمنانی مانند ابوجهل و ابولهب داشت و در طول تاریخ هم این دشمنی ادامه داشته، امروز برخی روزنامه‌ها، روزنامه‌نگاران و سایت‌ها هم ابوجهل‌های زمانه هستند.

9 دی فراموش شدنی نیست

خطیب موقت تهران با اشاره به حضور مردم در 9 دی 88 و حماسه‌آفرینی‌های آنها در 9 دی 93 یادآور شد: دشمن می‌خواست مردم 9 دی را فراموش کنند اما به فضل خدا شما مردم حماسه 9 دی را فراموش نخواهید کرد.

ربط فتنه ۸۸ به انتخابات ساده‌انگاری است

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سران داخلی فتنه در پی‌برانداختن نظام اسلامی بودند، گفت: خیلی ساده‌انگاری است که حوادث سال 88 را به انتخابات گره بزنیم.

یادمان شهدای گمنام حلبچه در پاوه افتتاح شد

یادمان شهدای گمنام حلبچه با حضور مسئولان شهرستان پاوه و نیز نماينده كنسولگري حريم كردستان عراق در این شهرستان افتتاح شد.

مسئولین ما جواب نخست وزیر انگلیس را بدهند

امامان جمعه شهرستان های استان تهران در نماز جمعه این هفته با اشاره به نامگذاری هفته عرفه و برائت از مشرکان به هفته لبیک یا رسول الله، اسرائیل را دشمن اصلی جهان اسلام دانستند و بر اتحاد جهان اسلام برای رهایی فلسطین از دست اسرائیل بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام به کنگره عظیم حج تاکید کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.