نسبت به رفتار آمریکایی ها خوش بین نیستیم

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در جامعه اسلامی باید نسبت به یکدیگر خوش بین بود گفت:در مقابله با دشمن اصل را باید بر بدبینی گذاشت و لذا نمی توان به رفتار آمریکایی ها خوش بین بود.

نظر 33 سال پیش هاشمی درباره مذاکره

هاشمی رفسنجانی: برادران فلسطینی بدانید اگر کشیده شدید به مذاکره باخته اید، اگر کشیده شدید به میانجیگری شیوخ و سلاطین و رئیس جمهور های قلابی باخته اید. خودتان ، خون خودتان ، شهادت خودتان می تواند آدم ها را دنبال شما بیاورد .

مسئولین منتقدین را تخریب نکنند

امام جمعه موقت تهران گفت: وقتی مقام معظم رهبری می‌گویند دولت و ملت همدلی و همزبانی داشته باشند این موضوع در بین مسئولین نیز باید جاری باشد.

شیطنت در ژن دولتمردان آمریکایی وجود دارد

آیت الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت امروز تهران با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران حامی تمامیت ارضی عراق است، گفت: کمک‌های ایران به عراق برای ناکام گذاشتن دشمنان در تجزیه این کشور است.

راه مبارزه با فساد برداشتن افراد فاسد از پست‌ها است

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اهمیت مبارزه با فساد گفت:‌ در حالی که همه مسئولین دم از مبارزه با فساد می‌زنند و به صراحت باید گفت که اگر بخواهید با فساد مبارزه کنید منحصراً‌ این است که افراد فاسد را از پست‌ها بردارید.

نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نهضت امام حسین(ع) در اربعین به ثمر نشست، گفت: روز اربعین در عالم ابدی شده است و زیارت اربعین همچون اساس نامه اسلامی و شیعی درآمده است.

دشمن به‌دنبال تغییر سبک‌زندگی‌ایرانی است

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان به دنبال تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند.

«حقوق بشر» فریب غرب برای غارت دنیاست

امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله حقوق بشر مسئله‌ای است که غربی‌ها به عنوان فریبی برای غارت دنیا مطرح کردند.

اصولگرایان با هر سلیقه‌ای باهم وحدت کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: شما ثابت‌قدم‌های در انقلاب هستید و به ولایت وفادارید و این وفا را دیدیم و می‌دانیم و یقین داریم.

رمز صلابت ایران با ولایت بودن است

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه رمز ایستادگی ملت ایران در برابر توطئه ها با ولایت بودن است، گفت: فتنه گران از دسیسه های اوایل انقلاب گرفته تا انتخابات سال 88 در لباس خودی و غیرخودی به دنبال انداختن جدایی میان ملت و ولایت بودند که همواره سرخورده شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.