جهانی کردن راه امام حسین(ع) تنها راه سعادت و نجات

جهانی کردن راه امام حسین (ع) و مکتب عاشورا تنها راه سعادت و نجات است که متأسفانه بچه‌ حزب‌اللهی‌ها در این راه کمی سستی و کوتاهی کرده‌اند و در این خلأ فعالیتی، سازمان‌های جاسوسی همچون سیا و موساد یک بدلی از دین اسلام تحت عنوان داعشی و طالبان ساختند و به جهان صادر کردند.

رباعی‌های رضا اسماعیلی برای اربعین

برخیز و امام عشق را یاری کن | چون زینب قهرمان عزاداری کن || بر شب زدگان، سپیده را تلقین کن |با خون خدا، بیعت بیداری کن

پیام سیاسی نهضت کربلا

بزرگترین جشن ما شیعیان، عیدغدیر است که به سیاست برمی گردد و بزرگترین مرثیه خوانی ها و عزاداری های ما مربوط به عاشوراست که یک کار سیاسی است و ما هر ساله بر مظلومیت امامی گریه می کنیم که آن امام کاری سیاسی انجام داده است؛ یعنی خواسته اند یزید را امر به معروف و نهی از منکر کنند و حاکمیت او را نپذیرفته اند.

چرا شریح قاضی عاقبت‌بخیر نشد؟

با این همه تنها یک ویژگی بود که شریح را به این جایگاه رساند: ترسو بودن و قدرت‌طلبی! او در برابر قدرت استکبار همواره متواضع بوده است و همین امر باعث شد که نام او نیک نماند و از شاخص‌ترین حقوقدان تاریخ اسلام، به خیانت یاد شود.

مذاکرات با 1+5 برای اتمام حجت است

خطیب نمازجمعه تهران گفت: یکی از فرهنگ‌های عاشورا، احیای غیرت دینی یعنی عدم اجازه تجاوز به حریم دین بود که تجلی آن امر به معروف و نهی از منکر است.

قیام حسینی کاملا منطبق بر ظواهر شرع است

با توجه به فرمایشان آیت الله آقا مجتبی تهرانی، تضحیه و جانبازی و فداکاری اباعبدالله دقیقا با عقل و فقه سر و گار داشته است و از دل فقه بیرون می آید و آنجا که بین فنای دین و فنای شخص تزاحم پیش می آید شخص باید خود را عقلا و شرعا فدا و فنا کند تا دین باقی بماند. اگر سایر ائمه دست به سلاح نبردند به دلیل همین امر بود که چنین تزاحمی وجود نداشت.

کتاب «پروانگان عشق» زینت‌بخش هیات‌ها

شعله بی‌تاب شمع، پروانگان عاشق را از خویش حذر می‌داد و پروانگان، حیات جاوید را در دل شعله می‌دیدند. اکنون پس از قرن‌ها و با در دست داشتن منابع موثق و بسیار، اینان را پروانه می‌نامیم. این سعادتمندان که از میان آن همه مسلمان در قلمرو وسیع ممالک اسلامی آن عصر، موفق به شناخت و انتخاب حق شدند، چه کسانی و با چه ویژگی‌هایی بوده‌اند؟ معیارشان چه بود که در انتخاب خویش چنان استوار و مصمم بودند؟

داعش توان تعدی به مرزهای ایران را ندارد

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: گروهک تروریستی داعش توان تعدی به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.