تاوان قیام برای عدل سیلی است

هرکس قیام کردبرای اقامه عدل، سیلی خورد. ابراهیم خلیل الله چون قیام کرد برای عدالت، سیلی خورد و او را به آتش انداختند.

انقلاب ما انفجار نور بود

به مناسبت چهلمین سال مقاومت انقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی

اشرافی‌گری؛ بدعتی که سنت شد!

از جمله ارزش‌هایی که با وقوع انقلاب اسلامی بر جامعه ایران حاکم گردید و هم مردم و هم کارگزاران نظام سیاسی، به آن متعبد و متعهد بودند، «ساده‌زیستی» و «زهد» و «قناعت» و «پرهیز از رفاه‌زدگی و دنیاطلبی» بود، به طوری‌که در سال‌های آغازین پیروزی انقلاب، تفاخر به ثروت و مال‌اندوزی و اشرافی‌گری، به یک «ضد ارزش مطلق» تبدیل گردید

برخی تسلیم در مقابل دشمن را آشتی با جهان می‌نامند

امام می‌فرمود فرهنگ استعماری از خود استعمار خطرناک‌تر است و خط نفوذ آمریکا تا زمانی که در داخل حکومت، پایگاه نداشته باشد موفق نخواهد شد. این خط نفوذ می‌گوید شما را باید ارباب‌های خارجی اداره کنند و با کمک آنها همه چیز امکانپذیر است.

تفاوت میان «هایدگریسم» با مکتب خمینی

امروز گویی هر دو فیلسوف آلمانی (مارکس و هایدگر) دررقابت با آن سید موسوی و سرسلسله جنود عقل در بشریت معاصر،سپر انداخته اند و خمینی سرافرازتر از همیشه آشکار کرد که جهاد با طاغوت و استکبار ؛ ملکوتی تر از آن است که جان های فلسفه اندود را یارای یاریش باشد.

پوستر: تحریف امام

اگر ملّت ایران بخواهد به هدفهای بزرگ خود برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند…[یکی از اصول امام:] در مکتب فکری امام، ضدّیت با استبداد و ضدّیت با استکبار حرف اوّل را میزند؛ امام با مستکبرین سرِ آشتی نداشت. واژه‌ی «شـیـطـان بـزرگ» برای آمریکا، یک ابداع عجیبی از سوی امام بود. (امام خامنه‌ای)

دکتر شریعتی از اولین کتابم ایده گرفت

تصور می کنم هیچ مبارزی نبوده که کتاب های من را نخوانده باشد، یعنی نمی توانسته کسی مبارز بشود و کتاب های من را نخواند!

فکر «آقایی آمریکا» نابود کننده است نه خود آمریکا

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مسئولین همیشه در این خطر هستند که به خاطر منافع شخصی هزینه جهانی مبارزه با ظلم را انجام ندهند،‌ گفت: امام می‌فرمایند مسئولان ما بدانند انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب جهان اسلام است و اگر لحظه ای مسئولین را مسائل مادی منحرف کند خطر بزرگ و خیانتی سهمگین در پی خواهد داشت.

امام خمینی در گفتمان حسن روحانی چگونه است؟

در قرائت حسن روحانی از امام، امام خواهان صلح، نماد اعتدال و مقابله با افراط است. امام راه وسط و اسلام ناب را در برابر افراط‌ و تفریط‌ها یاد داد.

اکانت امام خمینی در اینستاگرام حذف شد

پرطرفدارترین حساب کاربری حضرت امام خمینی رحمه‌الله در فضای مجازی با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال کننده در آستانه ۱۴ خرداد توسط اینستاگرام حذف شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.