کلیپ/ امام رضا شده گنبدطلا، کبوتر و غذای حضرت! خود حضرت انگاری در حرم گم شده!

رحیم پور ازغدی: به گفته امام رضا تشکیلاتی که باب انتقاد و نهی از منکر را می‌بندد، محارب با خداست

یک نفر رقیب همه دکترای جهان

من و همسرم ۱۵ سال بچه‌دار نمی‌شدیم. ما برای معالجه به نزد بهترین پزشکان ژاپنی، اروپایی و آمریکایی رفتیم اما جواب همه آنها یکی بود، آنها به ما گفته بودند که ما هیچ وقت نمی‌توانیم صاحب فرزند شویم.

شعری از امام خمینی در وصف کریمه اهل بیت

امام هشتم(ع)، کریمه اهل بیت را که نامش فاطمه بود، معصومه خواند و فرمود: «من زار المعصومة بقم کمن زارنی»؛ کسی که حضرت معصومه(س) را در قم زیارت کند، مانند آن است که مرا زیارت کرده است.

امروز رضا به جان رضا شد

علی معلم دامغانی، اشعاری با عنوان «از مروه به مرو؛ قَافِلَه الاَدَب، سِلسِلَه الذَّهَب» و «امیرا هر دو می لرزیم برای شهادت جانگداز هشتمین امام همام، امام رضا(ع) سرود.

پیامبر اکرم(ص) نماد عظمت اسلام است

علی‌رغم همه تلاش‌های مذبوحانه‌ای که شیطان بزرگ و شیاطین وابسته منطقه‌ای علیه اسلام و مسلمانان به کار گرفته‌اند گردش حوادث و حرکت تاریخ به زیان آنها رقم می‌خورد.

خادم افتخاری امام رضا(ع)باهواپیمای اختصاصی

در زمستان 1382 که در تهران ساکن بودم،یکی از دوستان تماس گرفت و اظهار کرد که امادگی دارید فردا به زیارت امام رضا بروید؟من نیز که تا ان سال هنوز افتخار زیارت نداشتم ازخدا خواسته پاسخ مثبت دادم.

عهد یک مادر شهید زرتشتی با امام رضا(ع)

من و فرهاد با هم برای اینکه سربازی نرود بگو مگو داشتیم.هیچ دلم نمی‌خواست که در آن موقعیت خطرناک به جبهه برود.با خودم می‌گفتم چرا آن همسایه‌مان بچه‌اش را پنهان کند اما من نکنم؟!به شوخی می‌گفت:«نکند می‌خواهی زیر تخت پنهانم کنی؟» یادم انداخت همیشه قصه «آرش کمانگیر» را برایش می‌خواندم.

زمان زیارت امام رضا(ع)

منصور ارضی در مراسم قرائت زیارت عاشورا در حسینیه صنف لباس فروش‌ها گفت: ماه ذی‌القعده بالاخص روز بیست وسوم آن است که بر زیارت حضرت رضا(ع) تأکید شده، نه آخر ماه صفر که بیشتر مداحان هیأت‌ها را تعطیل می‌کنند و به زیارت می‌روند!

پوستر: کبوترانه بخوان آسمان هشتم را

کبــوتـرانه بـخـوان آسـمـان هـشـتــم را | اگر که میـل پـریدن به بیــکران داری

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.