کدام یک خود را شیعه رضوی می دانیم؟

برخی فکر می کنند همین که در مسیر زیارت و #اربعین و هیئت و اینها هستند نشانه #شیعه ائمه بودن است! اما…

دعای امام رضا(ع) برای ظهور امام زمان(عج)

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

چرا با نام قائم شيعيان مى ايستند؟

يکى از اعمالى که در بين شيعيان مرسوم ومعمول بوده است، اين است که چون نام (قائم) (عجل الله فرجه) در جايى برده مى شود، اهل مجلس، بلند مى شوند.

اخلاق نبوی تازه‌مسلمان‌ها را جذب می‌کند

یک خادم برگزیده فرهنگ رضوی که در آمریکای لاتین افراد را به اسلام دعوت می‌کند، می‌گوید: اخلاق پیامبر(ص)، رفتار و سلوک عملی ایشان مهم‌ترین عامل در جذب افراد به اسلام محسوب می‌شود.

عزاداری ۳ هزار هیئت اطراف حرم رضوی

رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی از عزاداری 3 هزار هیئت مذهبی در خیابان‌های منتهی به حرم رضوی خبر داد و گفت: هم‌اکنون 3 هزار هیئت مذهبی در خیابان‌های اطراف حرم مطهر در حال عزاداری هستند.

نماهنگ: زیارت چیست؟

همزمان با ایام اخر ماه صفر و ایام عزای اهل بیت و(ع) بسیاری از شیعیان و ارادتمندان اهل بیت‌ عصمت و طهارت عزم زیارت امام رضا(ع) نمونده‌اند و به سوی مشهد مقدس رهسپارند.

«سلام امام‌رضا» با صدای حامد محضرنیا+دانلود

همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت حامد محضر نیا خواننده جوان کشورمان ترانه «سلام امام رضا(ع) را منتشر کرد.

علی شاه‌حاتمی برای سریالش به هند می‌رود

این کارگردان به «نسیم»، گفت: طی چند روز آینده بخش‌هایی از سریال با محوریت امام رضا(ع) در مشهد تصویربرداری می‌شود و سپس به هند می‌رویم. بخش اعظم کار در ایران به اتمام رسیده؛ بخش‌های هند تماما با زبان هندی است.

توصیه امام رضا(ع) درباره اوقات فراغت

در فرهنگ اسلامی از لحظات عمر به عنوان فرصت هایی طلایی و نعمت های بی بدیل یاد شده است که در صورت هدر دادن آن دیگر قابل بازگشت نبوده و قابل جبران نیست.

سه ویژگی مؤمن حقیقی در کلام امام رضا(ع)

نزدیک‌ترین حالتی که بنده نسبت به خداوند دارد حالتی است که در سجده است