دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

دعای امام رضا(ع) برای ظهور امام زمان(عج)

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

حکومت امام عصر چند سال به طول می‌انجامد؟

در زمینه مدّت حکومت آن حضرت اقوال متفاوتى در روایات وارد شده است، در برخى از روایات مدت حکومت امام زمان(ع) هفت سال، در برخى دیگر هشت سال و در بعضى ده و بیست و یا حتى هزار سال ذکر شده است که جمع نمودن بین این روایات گفته اند سالهاى آن زمان با سالهاى رایج در زمان ما فرق خواهد داشت، چنانکه در بعضى از روایات آمده است که حکومت حضرت هفت سال است و هر سال آن به مقدار 10 سال از سال هاى شماست.

امام غائب چگونه جامعه را سرپرستى مى کند؟

این امام باید امامى عادل و پاکدامن معصوم از گناه باشد که جهانیان را از لغزش و جهالت حفظ کند. حاکمان فعلى کشورهاى عربى، واجد چنین شرایطى نیستند، چگونه مى توان گفت اگر کسى بیعت «مبارک»ها و «قذافى»ها را به گردن نداشته باشد، مرگ او مرگ جاهلیت باشد.

فلسفه غیبت ولی‌عصر از زبان استاد جاودان

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی جاودان از علمای اخلاق تهران در سخنانی به بیان شرایط ظهور امام زمان(عج) و نقش اراده‌های عمومی در تعجیل فرج اشاره کرد.

بدانید حضرت ناظر است و ما را می‌بیند

گلچینی از بیانات مقام معظم رهبری در مورد حضرت ولی‌عصر ارواحنا له‌الفداء منتشر شده است.

شهید دستغیب: کسی که مخالف نایب امام زمان باشد مخالف امام زمان خواهد شد

هر کس بگوید من امام زمان(عج) را قبول دارم، ولی امام امت را قبول ندارم، دروغ می‌گوید، بدانید امام زمان را هم قبول ندارد. اگر امام زمان هم می‌آمد اطاعت او را نمی‌کرد. این یک اعتراف کذب زبانی است، دروغ می‌گوید

تبیین فرمایشات رهبری در خصوص «مهدویت»

مقام معظم رهبری می‌فرمایند: «یکی از موارد مهم و ضروری در مقوله‌ی مهدویّت، افزایش کارهای عالمانه، دقیق و متقن به دست اهل فن و متخصصان واقعی این موضوع و پرهیز از کارهای عامیانه، جاهلانه، غیر معتبر و بر اساس تخیّلات و توهّمات است…از کار عوامانه، از تسلیم شدن در مقابل شایعات عامیانه بایستی به شدت پرهیز کرد…»

واکنش پناهیان به انتشار سی دی «ظهور بسیار نزدیک است»

اخیرا دوستان خیلی از بنده درباره‌ی سی دی «ظهور بسیار نزدیک است» سوال می‌کنند. بنده دخالتی در تولید سی دی نداشته‌ام و نمی‌دانم از کدام سخنرانی بنده استفاده شده است. هر چند اساساً بنده زیاد با پرداختن به «حوادث ظهور» موافق نیستم و تصور می‌کنم بیش از آن باید به «قواعد ظهور» پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.