یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

عارفی که نمازش معبد هندوها را به‌باد داد‎

تخت فولاد اصفهان، همچون گنجينه اي است كه گوهرهاي نايابي را در دل خود نگه داشته است و اسرار مگو در باب اين گوهرهاي ناياب بسيار دارد!

اوضاع جهان هنگام ظهور به روایت آیت‌الله صافی

هر کس در عقاید شیعه راجع به غیبت امام زمان(عج) بررسى مختصری کرده باشد، مى‌فهمد که مسأله انتظار از دید شیعه و منطق احادیث و اخبار گسترده‌تر بوده و با اوضاع عمومى جهان ارتباط دارد و یک مسأله مربوط به گوشه‌اى از جهان نیست.

ترانه جدید حامد زمانی درباره امام زمان (عج)

جدیدترین اثر حامد زمانی ترانه ای درباره امام زمان(عج) می باشد. این اثر شب گذشته در آخرین جمعه ماه شعبان رونمایی گردید.

نهم ربیع الاول؛ روزی برای تمام بحران‌ها و میثاق‌ها

روز به یاد آوردن آن است که ما را امامی است حی و حاضر و ناظر. امامی که در لحظات حساس حداکثر استفاده را برای دوستان و ضرر را برای دشمنان به ارمغان می آورند.آری، نهم ربیع الاول روز شادی و معرفت است؛

توضیحات دفتر احمدی‌نژاد درباره زمان ظهور

در پی نقل قولی از رئیس جمهوری سابق درباره زمان ظهور امام عصر (عج) در برخی رسانه‌ها، دفتر احمدی‌نژاد توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

«امام زمان» به چه معناست؟

«امام» از نظر اصطلاحی و «امام زمان» از منظر عرف مسلمانان و به ویژه شیعیان، مفهومی گسترده‌ دارد و دارای حدود بیشتر – از آنچه که در لغت گفته می‌شود – است.

«پوسترهای مهدوی»+لینک دانلود

به مناسبت در پیش بودن دهه مهدویت، پوسترهایی با این موضوع از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

همصدایی چاووشی، صادقی و شکوهی برای امام زمان

«میثم محمدحسنی» تهیه‌کننده، از اتمام مراحل ساخت آلبوم تصویری «دلصدا» ۲ به خوانندگی محسن چاووشی، شهرام شکوهی، رضا صادقی، حمید عسکری و علی لهراسبی خبر داد.

کتابی که امام زمان(عج) نام آن را انتخاب فرمود

در احادیثی که از ائمه معصومین(ع) در مورد حضرت مهدی(عج) به دست آمده همواره بر این نکته تأکید شده که گشایش مشکل عالم در آخرالزمان در دعای تعجیل در فرج ظهور ذخیره الهی بقیة الله الاعظم(عج) است؛ چنانکه خود حضرت حدود صد سال پیش نگارش کتابی در فواید دعا در فرج را به یکی از علمای برجسته شیعه سفارش دادند و نام آن را «مکیال المکارم» نهادند.

رازهای عاشورا راه را برای امام زمان باز می‌کند

برخی نیز می‌گویند تنها باید از امام زمان (عج الله) حرف زد نه از امام حسین (ع)؛ ایشان مربوط به گذشته است، این افراد نیز مسائل را قاطی کرده‌اند، اتفاقاً باید ببنیم کی راه را برای ظهور باز می‌کند، اگر عاشورا را درک نکردی می‌خواهی کدام قسمت تاریخ را درک کنی؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.