اصل هدف از دعا چیست؟

دعا کردن همیشه بدین معنا نیست که از خدا چیزی بخواهیم. گاه دعا یعنی از خدا خود او را خواستن و این والاترین و با شکوه ترین مرتبه دعا است.

پادکست: زائر ما

همزمان با میلاد فرخنده امام زین‌العابدین علیه السلام سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «زائر ما» را در مدح و توصیف کرامتی از آن امام عزیز تولید و منتشر کرد.

اهل بیت پیامبر وارد مجلس یزید می‌شوند

دوم ماه صفر همان روزی است که اهل بیت پیامبر(ص) و سَر مبارک امام حسین(ع) را به مجلس یزید وارد می‌کنند و امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) با سخنان خود ابطال اعمال یزید بن معاویه و حقانیت قیام عاشورا را آشکار می‌سازند.

حقوق بشر غربی پایه علمی ندارد

یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه حقوق مطرح در جهان کنونی هیچ صبغه علمی ندارد، گفت: حقوق بشر غربی به هیچ‌وجه پایه علمی ندارد.

«شراب تلخ» بعد از «شراب سرخ» می‌آید

محسن رشید از آماده‌سازی دو کتاب جدید با موضوع ائمه و امامت خبر داد که یکی از این دو کتاب، مقتل از زاویه دید شهید مطهری و دیگری مجموعه‌شعری با عنوان «شراب تلخ» است.

۳ عامل نجات برای مؤمن

امام سجاد(ع) می‌فرمایند: سه چیز موجب نجات مؤمنین است؛ اول نگهداری زبانش است، دوم نجات مؤمن به این است که به چیزی مشغول شود که نفع دنیا و آخرت اوست، سوم زیاد گریه کردن بر اشتباهات است.

کلیدی‌ترین واژه صحیفه سجادیه

رئیس مرکز تخصصی نماز با اشاره شرایط سخت دوران امامت امام سجاد(ع) نسبت به سایر ائمه گفت: به تعبیر دیگر در زمان امامت امام سجاد(ع)، مکه و مدینه به همان وضعیت صدر اسلام بازگشته بود و از لحاظ اجتماعی به اوج فساد رسیده بود.

حاج‌قاسم‏‌‏های زیادی در دفاع‌مقدس تربیت شدند

یکی از مراجع تقلید گفت: ایران اسلامی حاج‌قاسم سلیمانی‌های فراوان دارد که تربیت شده هشت سال دفاع مقدس ‏هستند و امروز برای دفاع از اسلام و ایران آمادگی دارند.‏

صحیفه سجادیه وصل به حق است

شیخ حسین انصاریان ظهر امروز در همایش سیدالعابدین گفت: صحیفه سجادیه وصل به حق است «وَالْبَاقِيَاتُ الصَّالِحَاتُ خَيْرٌ عِندَ رَبِّكَ ثَوَابًا وَخَيْرٌ أَمَلًا» است. در تاریخ سابقه نداشته است کسی با دعا سبک زندگی سالم را ترویج کند.

راز «بوي سيب» حرم امام حسين(ع)

معروف است كساني كه سحرگاه هان به ويژه شب هاي جمعه با اخلاص به زيارت حرم امام حسين(ع) بروند، احتمال توفيق استشمام بوي سيب بهشتي مخصوصا در قسمت قتلگاه‌ را مي‌يابند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.