«نقش نگار» به بازار کتاب رسید

کتاب «نقش نگار» با موضوع مروری بر زندگی امام علی علیه السلام در بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.

شیطان دست از اضلال افراد بر نمی دارد

آیت الله جوادی آملی گفت: حضرت علی علیه السلام در آن نامه های که برای مالک اشتر مرقوم فرمود نوشته اند که شیطان هرگز دست از اضلال افراد بر نمی دارد و همیشه آماده و در حال حمله است پس اعمال را با حقیقت می سنجند.

مرمت محراب تاریخی حرم مطهر امیرالمومنین

رئیس کارگروه حفظ و مرمت آثار تاریخی ستاد بازسازی عتبات عالیات از مرمت محراب تاریخی حرم مطهر علوی خبر داد

معجزه رد الشمس چيست و چگونه اتفاق افتاد؟

قضيه ردالشمس ممكن است برای برخی قابل هضم نباشد و بگويند چگونه ممكن است اين كره عظيم آسمانی از مسير گردش خود برگردد و…؛ اما بايد توجه داشته باشيم كه اين مسأله به صورت كرامت و اعجاز انجام گرفته است.

انتشار بلندترین معانی در کوتاه‌ترین عبارات

کتاب «بلندترین معانی در کوتاه‌ترین عبارات» شامل حکمت‌های حضرت علی(ع) اثر ولی الله فتحی توسط انتشارات یاس نگار منتشر و راهی بازار نشر شد.

امام علی: راجع به قضا و قدر اصلاً فکر نکن

آیت الله مظاهری گفت: کسی نتوانسته قضا و قدر را برای عموم مردم باز کند. لذا امیرالمؤمنین(ع)در نهج البلاغه یک جمله دارد و جمله خیلی رساست. می‌فرمایند راجع به قضا و قدر اصلاً فکر نکن.

پاسخ امیرالمؤمنین به اشکال دختر نازیبا چه بود؟

حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز می‌گوید: شنیدم دختری می‌گفت چون من زیبا نیستم و خواستگار ندارم، پس نماز نمی‌خوانم! حضرت امیر(ع) پاسخ این گونه سؤال‌ها و اشکالات را بیان کرده است.

شفا گرفتن یک زائر در حرم امیرالمؤمنین

یک زائر کهنسال عراقى که براى درمان چشمان خود قصد سفر به ایران را داشت، ساعاتى پیش از سفر در پیشگاه مرقد مطهر امیرالمؤمنین(ع) شفا گرفت.

کتابی با 2000 دلیل در اثبات ولایت امام علی

در طول تاریخ کتاب‌های متعددی در حوزه علم کلام در رد و یا اثبات امامت نوشته شده است، اما این کتاب بر پایه مباحث منطقی و کلامی استوار شده است و توانسته بسیاری از علما را در این رابطه اقناع کند.

۴ شیوه امام علی برای مبارزه با منکرات

چهار شیوه مهم امام علی علیه السلام برای مبارزه با منکرات، عمل به معروف توسط خود آمر و ناهی، تذکر زبانی، شیوه عملی مبارزه با بدعت‌ها و منکرات در جامعه و دفاع از آمر به معروف و ناهی از منکر است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.