نشانه ظهور محوری؛ تقابل با نگاه اسلام ناب به مهدویت

به‌جای تطبیق مصادیقی مثل مرگ ملک‌ عبدالله، باید بر انجام وظایفی که متضمن آماده‌سازی خود ما، تحقق آرمان‌هایی مثل عدالت و پیشرفت زمینه‌سازی تحقق نهضت جهانی اسلام و بسیج جهانی مستضعفین تمرکز کرد، که تحقق ظهور بیش از همه‌چیز بسته به این زمینه‌سازی، آمادگی، تمکن و پذیرش نسبی حرکت حق در دنیاست.

روایتی از حضور اهل سنت مصر در محرم ایران

واقعاً عشق و ارادت ملت مصر به امام حسین(ع) مثال زدنی است و پیوند واضحی در احساسات مردم ایران و مصر در این باره وجود دارد.

واکنش کیهان به اظهارات الهام: عذرخواهی کنید

در آخرين ساعات ديروز باخبر و خوشحال شديم که آقاي دکتر الهام اظهارات خود را تصحيح کرده است ولي خبر که آمد، متاسفانه خوشحال‌کننده نبود. کاش آقاي الهام با سابقه ديانتي که از ايشان داريم به جاي توجيه آنچه گفته‌اند، در يک کلمه از اشتباه خود پوزش بخواهند.

«امام مهدی حماسه‌ای از نور» کتابی ارزشمند از شهید صدر

این کتاب با طرح پرسش هایی در ابتدا آغاز می‌شود و هر فصل آن پاسخ به یکی از این پرسش هاست که در فضای فکری جهان اسلام و جهان عرب آن روز مطرح بوده است و هنوز نیز در موضوع مورد بحث ، مورد نظر قرار می گیرد.

معرفی کتاب: «مهدویت در منظر امام خمینی (ره)»

مهدویت در منظر امام خمینی (س) نوشته‌ی «ابوالفضل هدایتی» است که انتشارات عروج چاپ اول آن را در سال 1387 در قالب 259 صفحه روانه‌ی بازار نشر کرده است.

معرفی کتاب: «فرهنگ سخنان حضرت مهدی»

فرهنگ سخنان حضرت مهدی، پانزدهمین جلد از مجموعه حدیثی نهچ الحیاة است که به همت مرحوم حجه الاسلام و المسلمین محمد دشتی به همراه جمعی از محققین به وسیله ی انتشارات امیرالمومنین در قم، در سال 1384 چاپ اول آن در قالب 400 صفحه راهی بازار نشر گردیده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.