مسير سامرا‌ به زودی بازگشايی خواهد شد

براساس ارزيابي هاي امنيتي انجام شده در صورت حصول اطمينان از تامين امنيت منطقه سامرا و حفظ امنيت زايران و صدور مجوز از سوي سازمان حج ، زايران عتبات عاليات به فيض زيارت امامين عسگريين(ع ) نائل می شوند.

پادکست: مسیحای سامرا

به مناسب سالروز شهادت امام علی النقی(ع) سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست مسیحای سامرا را تهیه و منتشر کرد.

شعر: شبی که رد شدی از کوچه ­ها مثل شهاب

تعارف می ­کند جامی به مردی که خودش ساقی است! | مخیر می­ کند او را میان انتخابی که || حضور دیگرش شعر است و با شیوایی طبعش | امامم می­ سراید لاجرم اشعار نابی که

عکس:بازدید روحانی از کارگاه ساخت ضریح امامین عسکریین‎

حجت اسلام والمسلمین حسن روحانی در جریان سفر دو روزه خود به استان قم، از کارگاه ساخت ضریح حرمین امامین عسکریین(ع) بازدید کرد.

بیانات منتشر نشده رهبرانقلاب درباره امام هادی(ع)

یک روزِ مجاهدت این بزرگوارها – ائمه (علیهم‌السّلام) – به قدر سالها اثر می‌گذاشت؛ یک روز از زندگی مبارک اینها مثل جماعتی که سالها کار کنند، در جامعه اثر می‌گذاشت. این بزرگواران دین را همین‌طور حفظ کردند، والّا دینی که در رأسش متوکل و معتز و معتصم و مأمون باشد و علمایش اشخاصی باشند مثل یحیی‌بن‌اکثم که با آن‌که عالم دستگاه بودند، خودشان از فساق و فجار درجه یکِ علنی بودند، اصلاً نباید بماند؛ باید همان روزها بکل کلکِ آن کنده می‌شد؛ تمام می‌شد.

عکس: دکتر احمدی‌نژاد در کمپین یا نقی(ع)

بسیاری از چهره‌های فرهنگی مذهبی نیز چون آحاد محبین خاندان عترت(ع) به این طرح پیوسته‌اند. دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشورمان نیز از جمله چهره‌هایی است که به این طرح پیوسته‌است.

عکس: تخریب حرم عسکریین، هشت سال پیش

حرم امامین عسکریین(ع) هشت سال پیش در چنین روزی برای بار دوم مورد حمله تروریستهای وهابی قرار گرفت و دو گلدسته آن منفجر و ویران شد. وهابی ها یک سال پیش از آن نیز موفق شده بودند گنبد امامین عسکریین(ع) را منفجر کنند.

آزادی فیس‌بوک، آزادی برای سوء استفاده‌های جنسی و امنیتی

با این وضع وزیر ارشاد باید صراحتا پاسخگو باشد که به چه منطقی از رفع فیلتر شبکه‌ای مانند فیس‌بوک سخن می‌گوید؟ آیا برای محتواهای کاملا مجرمانه‌ای که در این شبکه رواج غیرقابل انکاری دارند فکری اندیشیده شده؟ و یا اساسا راهکاری برای تصفیه یا استفاده بی‌خطر از فیس‌بوک وجود دارد؟

برای جشن ولادت امام هادی(ع) کجا برویم؟

هیئت های مذهبی شهر تهران به مناسبت ولادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت مراسم جشن و مولودی برگزار می کنند.

پادکست: باران هادی

به گزارش تریبون مستضعفین پادکست «باران هادی» توسط رها معیری و بر اساس زیارت جامعه کبیره آماده گردیده است [jwplayer mediaid=”209602″]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.