راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی است

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: موضع ایران در خصوص تمام کشورها از جمله یمن، مخالفت با دخالت خارجی است، بنابراین، از نظر ما راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی علیه مردم این کشور است.

کتاب نظام حقوق بشر اسلامی منتشر شد

کتاب «مبنا و منشأ نظام بین‌المللی حقوق بشر و نظام حقوق بشر اسلامی» تألیف «خیرالله پروین» و «محمدرضا تجلی» از نشر خرسندی به چاپ رسید.

شیعیان برادران ما هستند

شیخ الازهر با بیان اینکه شیعیان برادران ما هستند، گفت: فتاوای مثبتی از سوی مراجع عراق و ایران در حرمت سب صحابه دیده‌ایم اما خواستار اقدامات قاطع از سوی مراجع بزرگ شیعه دارای نفوذ در این زمینه هستیم.

احیاء نهضت آزادی با تنفس مصنوعی!

در شرایط کنونی جهان اسلامی‌یکی از اساسی ترین نیاز‌های امت اسلام وحدت است.

رابطه قم و الازهر بسیار مهم است

رئیس جماعت علمای اهل‌تسنن عراق با بیان اینکه الازهر موسسه و دانشگاه سنی مذهب معتدلی است که از سوی همه مردم مسلمان مورد قبول است، گفت: رابطه قم و الازهر بسیار مهم است.

«تقریب‌مذاهب»تعصب برای تغییر مذهب نیست

شرکت کنندگان در بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت تأکید کردند: تقریب مذاهب اسلامی به معنای تعصب مذهبی یا کوشش برای تبلیغ یک مذهب در میان پیروان مذهب دیگر مبنی بر تلاش برای شیعه کردن اهل سنت یا سنی کردن شیعیان نیست.

9 دی فراموش شدنی نیست

خطیب موقت تهران با اشاره به حضور مردم در 9 دی 88 و حماسه‌آفرینی‌های آنها در 9 دی 93 یادآور شد: دشمن می‌خواست مردم 9 دی را فراموش کنند اما به فضل خدا شما مردم حماسه 9 دی را فراموش نخواهید کرد.

مردم‌سالاری دینی،الگویی برای بشریت باشد

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: بر این باوریم حل مشکلات جهانی می‌تواند از طریق اسلام صورت بگیرد و مردم‌سالاری دینی می‌تواند الگویی برای همه بشریت باشد.

ایران به جزیره ثبات منطقه تبدیل شده است

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: زمانی رهبران صهیونیست می‌گفتند پایتخت تمام کشورهای اسلامی در تیررس ماست اما امروز مجاهدان فلسطینی ما می‌گویند تمام نقاط اسرائیل در تیررس ما قرار دارد.

اسلام علیه استکبار است نه ادیان دیگر

به‌مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، ۳۰ جمله برگزیده از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره «وحدت اسلامی و ارتباط با سایر ادیان» منتشر شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.