پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فراخوان تهیه غذا برای مردم مظلوم یمن

با توجه به قحطی بی‌سابقه در یمن اتحادیه بین‌المللی امت واحده که از آغاز جنگ تا کنون ۵ نوبت بسته‌غذایی برای خانواده‌های محروم در یمن ارسال کرده، در نظر دارد در همراهی با پویش جهانی یمن تنها نیست باری دیگر با همت مردم نوع‌دوست ایران برای مردم یمن غذا تهیه کند.

دستور برخورد قضایی با مأموران توهین‌کننده به مهاجرین افغان

این یک نشانه‌ است. نشانه‌ای برای اینکه تلاش برای احقاق حقوق مهاجرین افغانستانی نتیجه خواهد داد. نیروی انتظامی امروز اعلام کرد که دستور برخورد قضایی و انضباطی با ماموران داستان ما داده شده است.دوران جدیدی آغاز شده است.

حکومت واحده اسلامی دغدغه «شهید مزاری»

استاد مزاری تمامی گم شده خویش را در وجود امام خمینی (ره) می‌یابد و در راه امام (ره) فداکاری‌ها و از خودگذشتگی‌ها نشان می‌دهد. همین دلبستگی‌هاست که وی را به نجف و دیدار با حضرت امام (ره) می‌رساند، اما در راه بازگشت، ساواک که مزاری را زیر نظر داشت، او را با چندین جلد کتاب «ولایت فقیه» و اعلامیه بازداشت کرده و به کمیته مشترک ضد خرابکاری منتقل می‌کند.

جشن بزرگ محمد(ص) در جهان برگزار می‌شود

امسال در کنفرانس وحدت اسلامی که در ایام ولادت نبی اکرم(ص) برگزار می شود، کلید مرحله نوین تقریب را خواهیم زد و در جمعه هفته وحدت، جشن بزرگ محمد(ص) در جهان برگزار می شود.

دوره آموزشی دو روزه بیداری اسلامی برگزار شد

دوره آموزشی دو روزه ویژه موضوع بیداری اسلامی با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از طلاب حوزه علمیه قم با همت دفتر قم اتحادیه بین المللی امت واحده و با حمایت معاونت بین الملل حوزه‌های علمیه برگزار گردید.

تشکیل شورای بین‌المللی فعالان سایبری مستقل

همایش شش روزه «تریبون حقیقت»، با تشکیل «شورای بین المللی فعالان سایبری مستقل» به کار خود پایان داد. به گزارش سایت «امت واحده»، این همایش که فعالان سایبری بیش از پانزده کشور جهان در آن شرکت داشتند با انجام برنامه های متعدد و نهایتا زیارت حرم مطهر امام رضا«ع» پایان پذیرفت.

كاروان اروپايی كمک به پاكستان وارد ايران شد

این کاروان با عبور از شهرهای تبریز، تهران، شاهرود، مشهد،‌بیرجند و زاهدان خود را به مرز میرجاوه خواهد رساند و در روز قدس نیز در غرفه نمایشگاهی اتحادیه امت واحده واقع در چهار راه ولیعصر حاضر خواهد شد.

نمونه‌ اقدام انسان‌ دوستانه و خود جوش برای کمک به مسلمانان

حاج احمد پناهیان مداح هیات، ضمن اشاره به وضعیت اسفناک گرسنگان سومالی، از شرکت کنندگان در مراسم دعوت کرد تا به داد سیل زدگان پاکستان نیز برسند. همچنین وی با اشاره به طرح های وهابیان و سعودی ها برای سرمایه گذاری در نوار غزه تاکید کرد که غزه کربلای امروز ماست و باید به داد این محرومان رسید.

حزب حاکم اجازه اصلاحات کامل را به بشار اسد بدهد

رئیس جمهور محترم سوریه که بخاطر متانت، ادب و مردم‌داری خود و همچنین اصلاحات اقتصادی که از زمان روی کار آمدن به کار گرفته، مورد احترام مردم سوریه است، باید اصلاحات سیاسی مدنظر خود که در ابتدای روی کار آمدن آغاز کرد و سپس متوقف ماند را نیز اجرایی کند و حزب حاکم را به نزدیکی بیشتر به مردم دعوت نماید.

پیگیری اخذ وکیل برای زندانیان بحرینی توسط اتحادیه امت واحده

در حاشیه برگزاری نمایشگاه مظلومین بحرین در محل چهار راه ولیعصر تهران، واحد کمکهای بشردوستانه امت واحده به صورت علنی آغاز به کار کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.