پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلیپ/ برخورد عجیب ستاد امر به معروف درباره رقص سربازان

دانلود کلیپ از لینک زیر: https://www.afkarnews.com/بخش-اجتماعی-۵/۸۳۲۷۹۹-برخورد-عجیب-ستاد-امر-به-معروف-درباره-رقص-سربازان-فیلم

بازداشت یک طلبه به جرم امر به معروف

حجت الاسلام احمدی از طلاب عدالتخواه بروجرد است که چند ماه قبل به جرم امر به معروف یکی از مسئولین بازداشت و به زندان افتاده بود که پس از مدتی با عفو رهبری آزاد گردیده بود اما مجددا…

«احکام فراموش شده» به چاپ دوم رسید

کتاب احکام فراموش شده که با محتوای احکام «امر به معروف و نهی از منکر»، اطلاعات کاملی را در زمینه احکام و استفتائات امر به معروف به مخاطب ارائه می‌دهد، روانه بازار نشر شد

باید از نگاه سنتی به حجاب فاصله گرفت

اول می‌بایست حق را در جامعه معروف کرد بعد اقدام به امر کرد. وقتی هنوز حق در جامعه معروف نیست، چطور می‌توانیم امر به معروف داشته باشیم و همینطور وقتی باطل در جامعه منکر نیست شما چطور می توانید نهی از منکر کنید.

«اسلام رحمانی»؛ ابداع روشنفکران غربی

رئیس مؤسسه فتوح اندیشه گفت: عبارت «اسلام رحمانی» غلط و عبارتی متناقض‌نما است و روشنفکران با طرح آن تلاش دارند ساحت سخت‌افزاری دین از جمله جهاد و امر به معروف و نهی از منکر را از اعتبار ساقط کنند.

فعالیت‌های اجتماعی علامه مجلسی چه بود؟

یکی از مهمترین تلاش‌های علامه مجلسی در طول عمرشان، از بین بردن نحله‌ها و فرقه‌های منحرف از دین، امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز جمعه و مبارزه با جریانات افراطی تصوف بود.

۴ شیوه امام علی برای مبارزه با منکرات

چهار شیوه مهم امام علی علیه السلام برای مبارزه با منکرات، عمل به معروف توسط خود آمر و ناهی، تذکر زبانی، شیوه عملی مبارزه با بدعت‌ها و منکرات در جامعه و دفاع از آمر به معروف و ناهی از منکر است.

اسید پاشی به چهره امر به معروف

این همنوایی رسانه ای اپوزیسیون و روزنامه های زنجیره ای برای اولین بار نیست اما چیزی که برای اولین بار هجمه ی رسانه ای آنها را سنگین تر میکند، ورود شبکه های اجتماعی موبایلی به بازار داغ شایعات و دامن زدن به نا امنی است.

طلبه آمربه‌معروف با ضربات چاقو راهی بیمارستان شد

حجت الاسلام محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد، بعد از اقدام به امر به معروف لسانی، مورد اصابت ضربات چاقو از جانب ۴ نفر قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

ضارب شهید خلیلی به قصاص محکوم شد

رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری گفت: ضارب شهید خلیلی به قصاص محکوم شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.