چرا سخنران ثابت مراسمات و گرامیداشت‌های شهدا علی لاریجانی است؟

ستاد حوزوی احیای امربه معروف ونهی از منکر عنوان کرد: چیزی که ذهن ما بسیجیان را به خود مشغول کرده این است که چرا باز هم سخنران ثابت مراسمات و گرامیداشت های شهدا علی لاریجانی است؟

حسن رحیم پور ازغدی به تریبون نماز جمعه بازگشت

رحیم پور که سال گذشته با موضوع نظام اقتصادی اسلام به عنوان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه مباحث خود را از این تریبون ارائه می‌کرد با استناد به احادیث و بویژه سیره امیرالمومنین(ع) انتقادات صریحی را به نظام اقتصادی، بازار ایران و نظام بانکی وارد کرد که در رسانه‌ها منعکس گردید. سخنان وی در نقد شیعه انگلیسی نیز برای هفته‌ها در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی موضوع بحث و گفتگو بود.

امر به معروف خنثی کننده تهاجم فرهنگی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: امر به معروف و نهی از منکر از ضروريات جامعه اسلامی و خنثی کننده تهاجم فرهنگی است و باید احیا شود.

طرح آمران به‌معروف در ۱۴بند مغایرقانون است

سخنگوی شورای نگهبان از مغایرت طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر با قانون اساسی و برخی از ابهامات از سوی شورای نگهبان خبر داد.

مردم در اجرای امربه‌معروف نقش اساسی دارند

دبیر کل ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه نقش تشکل های مردمی، محوری است، گفت: با تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی، امید می رود تحولی در این بخش ایجاد شود.

تیغ نقد در میانه‌ی اصلاح و تخریب

نقد و انتقاد تیغ دولبه‌‌ای است که از یک سو می‌تواند سبب پیشرفت کشور و افزایش هوشیاری مردم و مسئولان شود و یا بالعکس، با فراهم ساختن فضای آلوده‌ی تخریب، زمینه‌ی سوءاستفاده و نفوذ دشمن را فراهم نماید.

فیلتر ده‌هزار حساب کاربران توییتر در عربستان

سخنگوی رسمی هیات امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی اعلام کرد: واحد جرایم انفورماتیک در یکسال گذشته حدود 10117 حساب کاربری غیرقانونی را در توییتر به دام انداخته است.

یادواره شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود

مراسم گرامیداشت یادواره «شهدای مدافع حرم» با سخنرانی سردار عروج، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

یاران امام زمان(عج) عمدتاً بسیجیان هستند

حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: باید بسیج همچنان تا دوران ظهور با قدرت فعالیت‌های خود را ادامه دهد چرا که یاران امام زمان (عج) عمدتا همین بسیجیان هستند.

با حرام نمی‌شود مروج فرهنگ معروف شد

نایب رئیس سابق کمیسیون قضایی گفت: حاکمیت به عنوان نماینده عموم مردم وظیفه برخورد با منکرات را دارد، ضمن اینکه با هیچ حرام و منکری نمی‌شود مروج فرهنگ معروف شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.