لزوم مدیریت بهره‌گیری از وایبر توسط خانواده‌ها

از تاثیر این ابزار در «قبح‌زدایی» از برخی روابط، حتی در میان جوانان و افراد می‌انسال، نباید غافل بود. شواهد نشان می‌دهد که حداقل شماری از کسانی که رو به کج‌روی اخلاقی می‌نهند و در دام مفاسد اخلاقی گرفتار می‌شوند، متاثر از این فضا هستند

ایجاد امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم

«ایجاد امنیت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم با معاضدت دستگاه‌های مسئول» آخرین مطالبه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دستگاه قضاست که بنا به فرمایش معظم‌له مهم‌ترین وظیفه قوه‌ قضائیه به حساب می‌آید.

تقویت معنویت راه را برای امنیت فراهم می‌کند

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: افزایش و تقویت معنویت راه را برای افزایش امنیت و آبادانی فراهم می‌کند.

دفاع یک روزنامه زنجیره‌ای از کشف حجاب

روزنامه اصلاح طلب اعتماد در راستای هجمه های اخیر افراطیون به احکام اسلامی نظیر قصاص، درصدد قبح زدایی از کشف حجاب برآمد و در یادداشتی مغالطه آمیز نوشت حجاب صرفا مسئله ای عقیدتی است و رعایت نکردن آن، امنیت اجتماعی را به هم نمی زند!

آغاز طرح امنیت اخلاقی با اهدای گل

مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب داشتند آغاز شد.

آغاز طرح امنیت اجتماعی در تهران و ۱۷کلانشهر

جانشین رئیس پلیس کشور با اعلام اجرای طرح امنیت اجتماعی و امنیت اخلاقی در تهران و ۱۷ کلانشهر کشور، گفت: بنا به درخواست مردم و حکم قضایی اجازه نمی دهیم عده ای به صورت مانکن در خیابانها تردد کرده و خودشان را به نمایش بگذارند.

پیگیری بدحجابی بازیگران درخارج کشور ازاینترپل

معاون اجتماعی نیروی انتظامی کشور از تشکیل قرارگاه فجر برای ارتقای امنیت انتخابات خبر داد.

کلاهبرداری ۵۰میلیارد تومانی از خانواده شهدا

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اقتصاد امنیتی مطلوب نیست گفت: امنیت در اقتصاد به معنای ایجاد تعادل، تناسب و رفع دغدغه‌ها در زمینه اقتصادی است.

شاخص‌های امنیت اجتماعی تهران خوب است

استاندار تهران با بیان اینکه آمار زورگیری در تهران کاهش یافته، از افزایش سرقت‌های خرد در پایتخت خبر داد و گفت: تمهیداتی در شورای تامین استان اتخاذ شده تا شمار سرقت‌های خرد را نیز کاهش دهیم.

فرمانده ناجا: نمی‌توان نسخه‌ای واحد برای تامین امنیت پیچید

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی ایران باید در پایان سند چشم‌انداز خود به مقام الگوساز و الهام‌بخش برسد، به ایجاد راهبرد مشارکت‌پذیری اشاره کرد و گفت: ناجا نمی‌تواند برای انجام ماموریت‌های خود درون خود پیله کند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.