و اینگونه امنیت اینترنت سلب می‌شود

ماموران آمریکایی می‌توانند به اکانت فیس‌بوک، توییتر، Google Docs و نیز هر نوع پیام الکترونیکی کاربران دسترسی داشته باشند.

توییتر هکرِ اپل را استخدام کرد

شرکت توییتر یکی از هکرهای شرکت اپل را به استخدام خود درآورده است.

پروفایل شبکه‌های اجتماعی کلیدِ هکرها

هنگامی که هکر به دایره­‌ دوستان شما دست یابد، می­‌تواند خود را به جای یکی از آنها جازده و پیامهای سرقت برخطی را طراحی کند که دربردارنده لینکهای محتوی بدافزار و یا فایل­های پر از بدافزار است.

فیس‌بوک برای تبادل اطلاعات «ناامن» است

ژوبین قادری گفت: هر صفحه ای که با نام و تصویر من در فیس بوک باز شده، جعلی و اقدامی سودجویانه ازسوی افراد فرصت طلب است.

مکاتبه با گوگل درباره تأمین امنیت کاربران ایرانی

وزیر ارتباطات گفت: چند سایت موتور جست‌وجوی بومی کار خود را جدی‌تر و با گستردگی بیشتری تا پیش از پایان سال جاری آغاز می‌کنند تا مخاطبان با اطمینان بیشتری از این سایت‌های جست‌وجوگر فارسی استفاده کنند.

«جورج سوروس» سهام‌دار فیس‌بوک شد

جورج سوروس که پدر انقلاب‌های مخملی به شمار می‌رود، در گزارش مالی سه ماهه خود، اعلام کرد بیش از 10 میلیون دلار در شبکه اجتماعی فیس‌بوک سرمایه‌گذاری کرده است.

هنجارهای شهروندی در شبکه‌های اجتماعی

این روزها بسیاری از کاربران، تصاویر خود را محدود از همه کاربران و دوستان میکنند ولی همانها بی اجازه، اقدام به اشتراک گذاشتن تصاویر شخصی و تگ کردن افراد میکنند.

هشدار پلیس فتا درباره استفاده از سرویس‌های ایمیل

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی (فتا) در باره مشكلات استفاده از سرویس‌های ایمیل جهانی به هموطنان هشدار داد.

هدف تشکیل شورای عالی فضای مجازی، امنیتی نیست

دبیر شورای عالی فضای مجازی عدم هماهنگی در بخش های مختلف کشور در حوزه فعالیت های مجازی و نیز کمکاری بعضی از دستگاه ها در این حوزه را از جمله دلایل ایجاد این شورای عالی عنوان کرد و گفت: دغدغه حوزه فضای مجازی به حدی است که رهبر انقلاب نیز در جایی اعلام کرده بودند که حاضر بودم مسوولیت مستقیم این بخش را خود به عهده گیرم.

تمهیدهای سپاه در برابر تهدیدهای سایبری دشمن چه بوده است؟

جانشین فرمانده سپاه در پاسخ به سئوال مجری گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما درباره تمهیدات سپاه در زمینه‌های سایبری، به ایجاد یک شبکه عظیم فرهنگی در مجموعه بسیج برای مقابله با این تهدیدها اشاره کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.