وضعیت قرمز آبی در ۹ کلان‌شهر ایران

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان آنکه میانگین بارندگی‌های کشور در ۷ سال اخیر از ۲۴۲ به ۲۰۳ میلی‌متر کاهش یافته است، گفت: هم‌اکنون ۹ مرکز استان در وضعیت قرمز آبی قرار دارند.

آب تهران بهداشتی است

شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: آب تهران از نظر بهداشت هیچ گونه مشکلی ندارد و هیچ یک از دستگاه‌های تصفیه آبی که به نام شرکت آب و فاضلاب تبلیغ می‌شوند مورد تایید این شرکت نیست.

طرح‌ توسعه‌آب مشکلات‌مردم را حل نمی‌کند

مدیر عامل آبفای کشور با بیان اینکه طرح‌های توسعه‌ای منابع آب و آب‌رسانی مسائل مقطعی مردم را حل کرده است و همه مشکلات را حل نمی‌کند گفت:نحوه تعامل حوزه آب کشور با مردم ناموفق بوده است.

وجود ۶۰۰ پروژه نیمه تمام آب رسانی در کشور

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه ۶۰۰ پروژه نیمه تمام آب رسانی در کشور وجود دارد، گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی آب برای سال ۹۴ پیش بینی شده است.

پایش حوضه‌های آبریز کشور با تصاویر ماهواره‌ای

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو از اجرای طرح پایش حوضه‌های آبریز کشور با تصاویر ماهواره‌ای خبر داد.

جایگاه ایران در تولید تجهیزات آب

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر برنامه های دولت برای حمایت از صنایع و پیشرفت های ایران در ساخت تجهیزات صنعت آب گفت: سهم صنعت تا چشم انداز 1404 باید به 25 درصد برسد.

اختصاص منابع جدید برای نجات آب

معاون وزیر نیرو با اعلام اینکه به دلیل بهبود بارش ها هنوز باروری ابرها در کشور انجام نشده است گفت: هنوز هم آبرسانی به 6300 روستا با تانکر انجام می شود که نگران کننده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.