آیا احمدی‌نژاد به عربستان سفر نکرد؟

والله ما می تونیم منتقد یا مخالف احمدی نژاد باشیم ولی دروغ نگیم! تا جایی که ما یادمونه احمدی نژاد تو هر دو دوره ریاست جمهوریش چندین بار به عربستان رفت. اتفاقا جالب اینجاست که همیشه پادشاه عربستان خیلی هم تحویلش می گرفت.

کدام روشنفکر صدای مردم ایران است؟

پس مشکل از آل احمد نیست، مشکل از جماعت «پا درهوا، آب زیرکاه، هرهری مذهب، راحت طلب، بی‌تخصص، بی‌شخصیت قرتی و چشم به دهان غرب دوخته‌ای» است…….

شیعیان وهابی!

یک نمونه‌ی تازه از این ماجرا، توهین‌های بی‌شرمانه یکی دو سایت خبری به عرفا مخصوصا به آیت الله حسن زاده آملی و شاگردان و اطرافیان ایشان است. این سایت‌ها که متاسفانه نام «شیعه» را هم یدک می‌کشند، در هفته‌های اخیر با انتشار متنی ناقص از یک سخنرانی، جنجالی ژورنالیستی را براه انداخته و بدترین اهانت‌ها را در قالب نظر خوانندگان منتشر کرده اند.

اپوزیسیون مجازی

این آدم‌های مجازیِ هتاک هم اصلا و ابدا جرات بیان عقایدشان را در دنیای حقیقی ندارند حتی پیش پایین‌ترین طبقات اجتماعی. بنابراین چون از نظر سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، زمینه‌ی تخلیه‌ی خودشان را در سطح جامعه نمی‌بینند، به دنیای مجازی مهاجرت می‌کنند و در همان دنیای بسته‌ی خودشان غوطه‌ور می‌شوند.

معرفی کتاب «بازخوانی دیدگاه های سیاسی و فقهی آیت الله صانعی»

کتاب «بازخوانی دیدگاه­های سیاسی و فقهی آیت الله صانعی» کتاب نسبتاً جامع و یک اثر خواندنی بوده که در روشن کردن تناقضات فکری، رفتاری و گفتاری آیت الله صانعی در ذهن خواننده مؤثر است، گرچه شاید در برخی موارد جزئی بتوان به مطالب آن ایراداتی را وارد دانست.

9 دي پايان توهم اكثريت ِ اقليت

دي را بايد نتيجه طبيعي صبر، تحمل و گذشت مردم بر چند ماه حرمت‌شكني، زياده‌خواهي، قانون شكني و اهانت جماعت فتنه‌گر دانست. مردمي كه خود بهتر از هركسي مي‌دانستند به چه كسي راي داده‌اند.

آهستان بر سکوی ششم جهان ایستاد

سایت Social Media Expelorer در گزارشی، ۱۰ وبلاگ برتر دنیا در ۳ سرویس بین المللی بلاگر، وردپرس و تایپ پد را اعلام کرد. بر این اساس در میان وبلاگ‌های وردپرس، ششمین رتبه به وبلاگ «آهستان» به نویسندگی امید حسینی با ۱۱۱هزار و ۵۶۵ امتیاز تعلق دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.