چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

برای نخستین بار منتشر میشود؛ روایت سردار نقدی از چگونگی کمک های سپاه قدس به مسلمانان مظلوم بوسنی و شکست حصر غذایی آنها

سردار نقدی در برنامه رو در رو و در گفتگو با امیر حسین ثابتی برای نخستین بار از نحوه کمک رسانی به مسلمانان بوسنی در جنگ با صرب ها پرده برداشت.

۴ نکته درباره برجام و عصر پسا برجام

طبیعی است که انتظار هر گونه معجزه اقتصادی در پس تخفیف های تحریمی بعد از اجرای برجام، نشان از خوش بینی و عدم تحلیل درست ماجراست و هر چند ممکن است در برخی برهه های حساس مانند ایام نزدیک به انتخابات، نشانه های خفیفی از رونق اقتصادی برای تقویت جناح غربگرا رخ بدهد.

آیا رفع تحریم‌ها برای دولت یازدهم اهمیت دارد؟

توافق هسته ای قرار است گام اول باشد، گام اول برای اینکه اعتماد امریکا به ما جلب شود! آمریکا بعد از کودتای ۲۸ مرداد، حمایت از شاه، بلوکه کردن اموال ایران، کمک به صدام در جنگ با ایران، حمله به هواپیمای مسافر بری ایران، تحریم ها متعدد و … قرار است هسته ای ما را هم بگیرد تا اعتمادش به ما جلب شود!

مناظره اهالی رسانه در همایش توافق خوب، توافق بد

نشست «توافق خوب؛ توافق بد» روز شنبه، 29 فروردین‌ماه با سخنرانی حسن رحیم‌پور در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

اداره کشور به «توانمندی» نیاز دارد نه «همه‎پرسی»!

طی یک سال و نیم گذشته هرگاه رییس جمهور در سخنانش به منتقدان دیپلماسی دولت حمله کرده است، افکار عمومی متوجه «بن بست» مذاکرات هسته ای شده است و گویا این «قاعده» یک بار دیگر امروز یکشنبه 14 دی 1393 تکرار شده است چرا که بخشهایی از سخنان آقای روحانی در «همایش اقتصاد ایران» حمله به منتقدان دبپلماسی دولت بوده، آنهم درست زمانی که خبرگزاری های غربی از موافقت ایران با انتقال مواد غنی شده خود به کشوری ثالث خبر داده اند.

پیشگوی براندازی در سال ۸۸، پیشگوی عصر اعتدال شد

لذا توجه به آخرین مواضع بشیریه نشان می دهد وی پیش از آنکه در مقام «پیشگویی عصر اعتدال» یا «گذار به دموکراسی» باشد، «پیشگوی ناکام براندازی جمهوری اسلامی» بوده که خواهان رادیکال تر شدن اپوزیسیون علیه نظام مستقر و قانونی در کشور بوده است.

چهار ماه حبس قطعی برای روزنامه‌نگار حزب‌اللهی

نظر به مقام و موقعیت آقایان لاریجانی‌ها بعنوان روسای قوای مقننه و قضاییه با بکار بردن «دیکتاتوری برادران ادامه دارد» موجبات وهن شخصیت و توهین به مقام و موقعیت آنان را موجب می‌گردد. در نتیجه مشمول عنوان قانون توهین موضوع ماده 609 قانون مجازات اسلامی می گردد. علی هذا… حکم به محکومیت مشارالیه به تحمل چهار ماه حبس تعزیری صادر و اعلام می گرد.

آیا برخورد تند با تخلف دانشجویی نشانه اقتدار دستگاه قضاست؟

گذشته از صحت یا عدم صحت احکام صادره، آیا با وجود پرونده‌های متعدد مفتوح از مفاسد کلان اقتصادی تا جرایم مهم سیاسی که به علت اطاله دادرسی و یا شاید عزم بر عدم پیگیری که بعضا به مستمسکی برای تشکیک در کارامدی دستگاه قضا تبدیل می گردند، شدت برخورد با یک تخلف دانشجویی نشانگر اقتدار دستگاه قضایی کشور است؟

واکنش نجابت به حکم دادگاه یک فعال دانشجویی

نماینده مردم تهران در مورد حکم دادگاه در مورد امیرحسین ثابتی گفت: دستگاه قضا ضمن منصرف کردن شاکیان علیه دانشجویان باید با کمترین جریمه با آنان برخورد کند.

واکنش نماینده قم به حکم حبس یک فعال دانشجویی

نماینده مردم قم، با اشاره به صدور حکم قضایی برای امیرحسین ثابتی،گفت: نباید به صرف انتقاد یک فعال دانشجویی، شاهد برخورد تند و خشن از سوی دستگاه قضا باشیم .

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.