دیدار هیات‌تجاری‌آمریکایی با مقامات ایران!

هیات تجاری آمریکایی یک هفته در ایران گشت و گذار می‌کند، با مقامات و چهره‌های مختلف سیاسی دیدار می‌کند و هیچ کس هم از هویت برخی اعضای آن که گرایش‌های شدید به رژیم صهیونیستی دارند، مطلع نمی‌شود.

سناریوی «بازی‌ در دو نقش» تکرار می‌شود؟

امیر توانا_سناریوی «بازی در دو نقش» زمانی به اوج رسید که امیرفرشاد ابراهیمی پس از گذشت ۸ ماه با وساطت رئیس‌جمهور وقت از زندان آزاد شد و شیرین عبادی و محسن رهامی وکیل خودخوانده دانشجویان در حادثه کوی دانشگاه، وکالت کسی را پذیرفتند که یکی از متهمان حمله به دانشجویان و مهاجرانی و عبدالله نوری بود!

آخرین تلاش اصلاحات برای مقابله با قانون

بازخوانی وقایع تحصن و استعفای اصلاح‌طلبان در مجلس ششم و قرار دادن آن در کنار اظهارات روزهای گذشته آنان نشان می‌دهد که این جریان، هنوز علاقه ای به پذیرش قواعد اصلی انتخابات ندارند.

کسانی که توانایی ملت ایران را تحقیر کردند

این اولین‌ بار نیست که افرادی به خود اجازه می‌دهند به توانمندی ملت ایران و دستاوردهایش توهین کنند و ظاهرا قرار است اصلاح‌طلبان میراث‌دار امثال رزم‌آرا باشند.

آیا اصلاح‌طلبان«واقعا»با هتاکان به امام(ره) نسبتی ندارند؟

اظهارات اخیر عیسی سحرخیز درباره عدم علاقه «خیلی» از اصلاح طلبان به امام خمینی (ره) جنجال های فراوانی را ایجاد کرد، سوال اینجاست که آیا این اولین توهین به امام و اندیشه های ایشان است؟

رهبر قیام مردم بحرین کیست؟

رهبر انقلاب عالمی را «ستاره آسمان شیعه» می خوانند که حضورش در بحرین تنها پناه مردم بی دفاعی است که هر روز مورد هجوم نظامیان آل خلیفه و آل سعود قرار می گیرند.

پایان رؤیای «شیرین» صلح عبادی

شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

چه کسانی باعث اعدام«ریحانه جباری»شدند؟

خانواده جباری زمانی متوجه رسانه ای شدن پرونده دختر خود می شوند که مصطفایی برای گرفتن پناهندگی سیاسی، پرونده هایی نظیر پرونده ریحانه جباری و سکینه آشتیانی را دست آویز کرده و در خارج به سر می برد.