جشنواره «پرچم»؛ تجلیلی از نماد همبستگی ملی با زبان هنر

ذات زیبایی دوست همه انسان ها از گروه های مختلف، هنر و جلوه های هنرمندانه آثار را می پسندد. از این رو پرداختن به یک موضوع مهم و عام مانند «پرچم» با زبانی بین المللی مانند «هنر» به طور قطع تأثیرگذار خواهد بود.

تجليل از برگزیدگان طرح «واژه‌های آسمانی»

فعالان دینی، به ویژه در عرصه فعالیت های قرآنی نباید منتظر کمک نهادها و دستگاه های مختلف باشند. نمی توان تنها با یک بار اقدام نسبت به حفظ، قرائت و تلاوت قرآن کریم به معارف این کتاب الهی دست یافت. بنا به گفته علامه طباطبایی باید هر دو سال یک تفسیر قرآن داشته باشیم. این گفته ایشان به جهت لحاظ کردن مقتضیات زمان و توجه علوم روز در قرآن بوده است.

«زیر سایه خورشید» به پایان می‌رسد

بخش دیگر این مراسم، حضور گروهی از خادمان رضوی در میان حاضران است. این گروه از خادمان با حمل پرچم متبرک رضوی، قرآن و بسته‌های متبرک، همراه با نقاره‌زنی و بازسازی فضای حرم رضوی، وارد تالار کشور می‌شوند و یکی از آن‌ها به‌عنوان مبلغ، به سخنرانی درباره فضایل امام هشتم(ع) می‌پردازد.

توصیه‌های رهبرانقلاب به خوراکیان

وی به دیدار با مقام معظم رهبری برای کسب رهنمودی برای فعالیت های سازمان فرهنگی هنری شهرداری اشاره کرد و گفت: ایشان در تذکرات خود اخلاق عمومی و اجتماعی را از اولویت های ما برشمردند. برای مثال صبر، بردباری و خویشتن داری را به عنوان یک مبنای اخلاقی- اجتماعی مطرح کردند. سبک زندگی موضوع دیگری است که ایشان به طور کامل برای ما تبیین و تحلیل کردند.

در عمل کردن به قرآن از دیگران سبقت بگیریم

حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در همایش عمری با قرآن با اشاره به اینکه جامعه ما باید جامعه ای قرآنی باشد گفت: بر من و شماست که یاد بگیریم که قرآن را حفظ کنیم و در عمل کردن به آن از دیگران سبقت بگیریم. این سبقت ممدوح و مبارک است.

تهران در 17شب رمضان جشن می‌گیرد

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: شعار برنامه‌های رمضان امسال «شهر خدا، شهر مهربانی» است، با این موضوع تولید محتوا و برنامه خواهیم داشت و فعالیت‌های مختلفی در ۲۱ منطقه تهران در ۱۷ شب ماه مبارک رمضان ارایه می‌شود.

ضرورت امروز کشور، مدیریت کلان فرهنگی است

آیا دبیرستان‌ دخترانه نظام جمهوری اسلامی در مورد حجاب تحلیل درستی دارد؟ چند برنامه در صدا و سیما درباره حجاب دیده‌ایم؟ شما که حزب‌الهی هستید چند کتاب درباره حجاب را به اطرافیان خودتان معرفی کرده‌اید؟ کم‌کاری خود را پای تقابل مردم نگذاریم. مردم ما واقعا بیش از آن‌چه فکر می‌کنیم همراه‌اند.

رونمایی از تمبر شهرداری تهران در حوزه کتاب

تمبري که امروز رونمايي مي‌شود نمادي از دستاوردهاي مديريت شهري تهران و سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران در حوزه كتاب و كتاب‌خواني است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.