هچل هفت

کمی لات بازی و چاقو کشی، مقادیری نورهای با کنتراست بالا، سیاهی … شب … باران، کنارش دعوا و خون، فحشا و تجاوز … ازآن فیلم ها که مثل آبگوشت حتماً باید پیازش را با مشت کوبید.

واکنش ده‌نمکی به حواشی مسابقه خندوانه

روشنفکر نما ها دستشان برسد همه را اخراج می کنند. از منظر آنها هر که با ما نیست بر ماست. شعار انها زنده باد مخالف من است اما باورشان مرده باد مخالف من است. تحمل مخالف یعنی همین دو قطبی سازی. .فقط برای چند رای بیشتر در زمان اکران اخراجی ها 3 هم همین کار را کردند تا مردم را به جان هم بیاندازند .

خاطره امین حیایی در خندوانه مربوط به کدام فیلم‌ها بود؟

امین حیایی در تایم مربوط به اجرای استندآپ کمدی خود خاطراتش از بازی در ۲ فیلم سینمایی را برای حاضران و بینندگان تلویزیون تعریف کرد. او با آن که اسمی از فیلم‌های مورد اشاره خود به زبان نیاورد اما دنبال‌کنندگان جدی سینمای ایران به خوبی متوجه شدند که آثار مورد اشاره او «علف‌های هرز» به کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی و تهیه‌کنندگی محمد بانکی و همچنین فیلم «گارد ویژه» به کارگردانی پرویز صبری و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان بود.

درگیری امین حیایی با گروه‌های مافیایی

امین حیایی از سریال «آمین» و نقش متفاوت خود در این سریال پلیسی و همچنین از تاثیر خلق صحنه‌های جذاب با استفاده از بودجه و امکانات سخن گفت و اینکه سینما به دلیل همین دروغ‌ها و جلوه‌های ویژه جذابیت دارد. امین حیایی با اشاره به سریال «آمین» به کارگردانی منوچهر هادی که مشغول ایفای نقش […]

امین حیایی شوالیه می‌شود

در این قسمت مخاطبان شاهد تاثیر وقایع منتهی به جنگ جهانی دوم بر روابط میان شخصیت های کلاه پهلوی خواهند بود. کریم و بلانش که در فرانسه به سَر می برند، به دلیل احتمال وقوع جنگ در اروپا، به دستور عموی بلانش (تره گانو) به ایران باز می گردند. البته بلانش تصمیم دارد…

باز هم در قلاده‌های طلا بازی می‌کنم

امین حیایی در نشستی گفت: در «قلاده های طلا» نقشم را دوست داشتم چون اکشنی واقعی بود و فیلمنامه واقعیت هایی را مطرح کرده بود. اگر زمان به عقب بازگردد باز هم در «قلاده های طلا» بازی می کنم.

ضرر ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی «ساخت ایران»

آن‌ها با رعایت نکردن حقوق حقه صاحبان فیلم باعث شدند تا فیلم به درستی در شبکه توزیع نشود و همین امر باعث ضرر ما شد. من به عنوان تهیه‌کننده از حق خودم و جفایی که بر من روا شده است نمی‌گذرم و از کسانی که فیلم را به صورت غیرمجاز استفاده کردند، نخواهم گذشت.

خداحافظی بازیگران مطرح از سینما

چرا یك هنرمند در اوج ‘شهرت’ و ‘محبوبیت’ به ناگهان تصمیم به خداحاظی از سینما می گیرد و یا سخن از ‘كناره گیری’ از آن را بر زبان جاری می سازد.

قلاده‌های طلا، بغض، بیداری

«بیداری» یک فضاحت سینمایی است که متأسفانه قرار است به وقایع انقلاب و جنگ و فرزندان شهدا و مسائلی از این دست هم اشاره کند. فیلمی که می‌خواهد وارد فضاهایی ماورایی شود اما به مضحک‌ترین شیوه‌ی ممکن! فیلم در سه زمان مختلف یعنی سال‌های 57، 63 و 87 می‌گذرد اما برای بازی با زمان از هیچ منطقی سود نمی‌برد و اصولا منطق روایتی در این فیلم جایگاهی ندارد.

رونمایی از جنجالی‌ترین فیلم دوران صفار هرندی در خانه‌ها

پس از مکس و سنتوری «نقاب» هم به شبکه نمایش خانگی آمد

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.