کلید اصلی پیروزی‌های آینده اصول‌گرایان در تهران چیست؟

از نقاط قوت کار اصول‌گرایان در انتخابات هفت اسفند این بود که یک سازمان ائتلاف، کم و بیش در سراسر کشور توانست کار خود را نسبتاً خوب انجام دهد. برداشت من این است که این ائتلاف می‌تواند مبنایی برای شکل‌گیری «مجلس جامع اصول‌گرایی» باشد.

آیت‌الله خاتمی: تمام ایران، تهران نیست، ولی رای تهرانی‌ها هم محترم است/گمانه‌زنی درباره رئیس آینده خبرگان

آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم، با بیان اینکه حساب افراد از جریانها جدا است، تأکید کرد در انتخابات اخیر جریان اصلاحات امتحان بدی داد و اخلاقی عمل نکرد.

انتخابات اثبات کرد که هیچ کس از قهر با صندوق‌ رای سود نمی‌برد

نایب رئیس مجلس گفت: در این دوره از انتخابات فعالان سیاسی به این درک و واقعیت رسیدند که هیچ کس از قهر با صندوق‌های رای سودی نمی‌برد.

استراتژی نظام با تغییر افراد عوض نمی‌شود/ مجلس خبرگان پنجم کاملا ولایی است

خطیب موقت جمعه تهران گفت: اینکه اگر جایی کسانی رأی آوردند و با سلیقه ما همراه بودند بگوییم توسعه سیاسی مردم ۱۰۰ است و اگر سلایق ما رأی نیاورد توسعه سیاسی را ۵۰ و کمتر قلمداد کنیم، این همان حرفی است که منافقین هم اول انقلاب می‌گفتند.

شمال‌ شهر نشینان تهرانی در انتخابات حضور پررنگ‌ تری داشتند

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران گفت: شمال‌نشینان تهرانی در انتخابات حضور پررنگ‌تری داشتند و برخی از جنوب‌نشینان تهران به دلیل مسائل اقتصادی در انتخابات شرکت نکردند.

«جنتی» خار چشم دشمنان باقی ماند

اگرچه در یک نظام مردم سالار، پیروزی و شکست در انتخابات یک امر طبیعی، سیال و متغیر است و می تواند دلایل و عوامل مختلف و متفاوت داشته باشد، اما از آنجا که در انتخابات 7 اسفند، حذف آیت الله جنتی حالتی نمادین برای دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان پیدا کرده بود؛ حضور مجددش در مجلس خبرگان به منزله شکست سنگین این پروژه است.

اصولگرایان تابع قانون هستند و به دنبال هوا و هوس نمی‌گردند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: تابعیت از قانون از اصول اولیه اصولگرایان است و اصولگرایان در اجرای قانون به دنبال هوا و هوس خود نیستند.

«راست می‌گویی یا می‌خواهی ما را بترسانی»؟!

انتخابات هفتم اسفند برخلاف ادعای پرسر و صدای این روزها، نشانه اقبال مردم به دولت و حامیان آن نیست و رضایت ملت از عملکرد ۳ ساله دولت محترم را در پی ندارد.

آخرین نتایج رسمی و غیررسمی شمارش آرای انتخابات در کشور

ستاد انتخابات کشور جدیدترین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران را از مجموع ۳۸۴۶ صندوق شمارش شده اعلام کرد.

آخرین نتایج غیر رسمی شمارش آرای انتخابات در کشور

آمار غیررسمی از نتایج شمارش آراء در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.