کاریکاتور: مهره هاي سوخته ي فتنه

تریبون مستضعفین-محمدحسین بناکاران

اینفوگرافیک: ۱۰ دوره انتخابات آزاد

برای دیدن اینفوگرافیک بر روی تصویر کلیک کنید

رازگشایی شیمون پرز از «انتخابات آزاد»

پرز اظهار داشت: تصور می‌کنم آنچه که درباره ایران فراموش شده است، موضوع حقوق بشر در ایران است. آنچه بیش از پیش اکنون در ایران مطرح هست نقض حقوق بشر است.

فلسفه انتخابات و ضد انتخابات در پسا انقلاب

سکولار کردن انتخابات بزرگ‌ترین ضد انتخابات است باید دانست که مهندسی انتخابات از سوی رجال و احزاب از دیگر اضداد انتخابات می‌باشد وانگهی اگر نبودِ احزاب بومی را بهانه کنیم و قبل از اذن ملّی انتخابات، بخصوص انتخاب رئیس جمهور «اسلامی» را مرهون دانش و تفقّه رجال بنامیم باز در برابر نظریۀ آزمون شدۀ مردم سالاری دینی اجتهادی مقابل نصّ کرده‌ایم.

در آخرين نشست ضد انقلاب،فتنه و تروريستها چه گذشت؟

برگزاری نشست «انتخابات آزاد» به دعوت گروه «اتحاد برای دموکراسی» در شهر کلن آلمان، ابعاد تازه و تامل برانگیزی از اهداف ترویج این شعار در داخل و خارج از کشور را نشان می‌دهد.

آقای هاشمی! مشاورانتان را تغییر دهید

پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

BBC رضا پهلوی را مسخره کرد!

شما مدتی است که تلاش می‌کنید شورای ملی ایران متشکل از نیروهای مخالف جمهوری اسلامی ایران را تشکیل دهید چرا فکر می‌کنید وجود چنین تشکیلاتی آن هم در خارج از کشور لازم است؟

سناریویی پشت خط آتش انتخابات آزاد

طرح انتخابات آزاد دربردارنده‌ نوعی القاست که به نظر می‌رسد گویندگان آن «مهندسی معکوس» افکار عمومی را اراده کرده‌اند. طراحان این راهبرد، به زعم خود، نسبت به رد صلاحیت کاندیداهای خود، اقدامی پیش‌دستانه صورت داده‌اند.

«انتخابات آزاد» از استکهلم تا تهران

براساس سناریوی کلان، با نزدیکی چهار خانواده «چپ‌های دمکرات، ملی‌گرایان، دین‌باوران سکولار و چهره‌های خسته و فرسوده داخل حاکمیت» کلیدواژه‌ای ابداع شد که بتواند حاصل جمع تلاش‌ها برای تاثیر بر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شود.

طبل پاره زیر پای منافقین فراری

«شورای جعلی هماهنگی راه سبز امید» و «جبهه منحله مشارکت» جریاناتی هستند که طی ماه‌های گذشته بر طبل «انتخابات آزاد» کوبیدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.