پیروزی نیم‌بند دموکرات‌ها و بازگشت گلابی برجام

با پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا بزودی شاهد بازگشت برجام به صحنه سیاسی کشور خواهیم بود.

کلینتون: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم

هیلاری کلینتون، نامزد پیشروی دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنانی در اندیشکده بروکینگز گفت: بابت پاسخ ضعیف ایالات متحده به «جنبش سبز» در ایران پشیمانم، هم‌اکنون نیز باید به‌دنبال این باشیم که ایالات متحده دقیقاً چه‌کاری می‌تواند انجام دهد تا یک تغییر ایجاد کند.

اسرائیل به بمب اتم نیاز دارد

نامزد تندرو جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا در اظهاراتی متناقض توافق هسته‌ای با کشورمان را فاجعه‌ای بزرگ خواند و مدعی شد، رژیم صهیونیستی مجبور است، برای دفاع از خود سلاح هسته‌ای داشته باشد.

هدف نتانیاهو از مخالفت با برجام چیست؟

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مخالفت‌ها و سنگ‌اندازی‌های خود در برابر توافق هسته‌ای ایران هدف بزرگتری را دنبال کرده و آن سرمایه‌گذاری بر روی انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا بوده است.

آیا «بایدن» به اوباما پشت می‌کند؟

کاخ سفید به «هیلاری کلینتون» به چشم مطرح ترین کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نگاه می کرد اما حال این زمزمه شنیده می شود که مبادا وی بهترین گزینه ممکن نباشد.

اگربه‌ریاست‌جمهوری‌برسم‌توافق‌را‌لغو‌می‌کنم

نامزدهای مطرح حزب جمهوری‌خواه آمریکا برای ورود به رقابت‌های ریاست جمهوری این کشور توافق هسته‌ای ایران و کشورهای گروه ۱+۵ را توافقی به شدت غیرعاقلانه با نظامی به شدت غیرقابل اعتماد توصیف کرد.

پالیتیکو: رقابت جب بوش و هیلاری کلینتون؛ انتخاباتی بدون ایده‌های جدید

یک نشریه آمریکایی شعارها و تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را مورد تحلیل قرار داده و دو نامزد دموکرات و جمهوری خواه را فاقد ایده‌ها و برنامه‌های جدید دانست.

انتخابات آمریکا و سومین «بوش»

با اعلام رسمی ورود جب بوش به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، بحث ها درباره احتمال رسیدن سومین عضو از خانواده بوش به ریاست جمهوری در ایالات متحده بالا گرفته است. روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی به بررسی میزان اقبال موجود به سومین بوش پرداخته و بخت وی در انتخابات پیش روی را به ارزیابی گذاشته است.

انتخابات۲۰۱۲آمریکا پرهزینه‌ترین انتخابات تاریخ

انتخابات سال 2012 آمریکا هزینه برگزاری بیش از 6 میلیارد دلار پر هزینه ترین انتخابات تاریخ ارزیابی شده است.

بی اعتمادی مردم آمریکا به دولت

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: مشارکت پایین و کم مردم در انتخابات آمریکا با ادعای دموکراسی سازگار نیست البته خودشان هم می‌دانند مباحثی که در رابطه با بحث دموکراسی و حقوق بشر مطرح می‌کنند دروغی بیش نیست.