ادامه روند نزولی محبوبیت هیلاری کلینتون

نتایج نظرسنجی تازه گالوپ نشان می‌دهد که میزان محبوبیت هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پایین‌ترین سطح از زمانی رسیده است که وی از سمت وزیر خارجه آمریکا کناره گیری کرده است.

میشل عون؛ گزینه ریاست جمهوری لبنان

نتایج نظر سنجی از مسیحیان لبنان نشان داد که رئیس جریان «ملی آزاد» همچنان بیشترین احتمال راهیابی به کاخ ریاست جمهوری این کشور را دارد.

انگیزه های اصلاحات برای فتح مجلس

محسن محمدی-جریان اصلاحات از یک طرف، تمامی ظرفیت های سیاسی و اجتماعی خود را جهت بهره­گیری حداکثری از این قابلیت استراتژیک (انتخابات مجلس) بسیج نماید و از طرفی دیگر، برای تخریب سازمان یافته روانی رقیب سنتی خود، از هیچ فرصت و کوششی فروگزار نکند، آنگونه که اکنون شاهد آنیم.

انتخاب؛ یا شانس و تقدیر!

انتخابات شورایاری‌های محلات در‌حالی برگزار می‌شود که به نظرم می‌رسد، بسیاری مردم شناخت چندانی از کاندیداها ندارند و بعضاً مجبور می‌شوند از قیافه، اسم یا نحوه پوشش کاندیدا، اسم او را در برگه رأی بنویسند. حتی گاهی پیش آمده زنان، کاندیداهای زن را انتخاب کرده‌اند و مردان کاندیداهای مرد را! این درحالی است که بر‌اساس آنچه مدیران سطوح بالای شهری می‌گویند، شورایاری‌های محلات، می‌توانند به‌عنوان حلقه ارتباطی میان مردم و مدیران ارشد، نقشی تعیین‌کننده داشته‌باشند و بنابراین، این مسأله بسیار مهم است که انتخاب‌های مردم آگاهانه‌تر و بر‌مبنای شناخت بیشتر صورت گیرد.

قانون مداری باید در بین سیاسیون جابیافتد

رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه اکثر نمایندگان مجلس ششم دلدادگان انقلاب بودند، گفت: بخشی از برخوردها با مجلس ششم دلسوزانه و از روی نگرانی بود که این جریان از چارچوب امنیتی و ارزشی نظام خارج نشوند.

آیا «آیت‌الله» باز هم شانس خود را می‌آزماید؟

امروز هاشمی با شکست سختی که از آیت الله یزدی خورد بار دیگر به تاریخ ثابت کرد که او مرد شکست های پی در پی است و دیگر باید به همان سمت قبلی خود که از سوی مقام معظم رهبری به وی اعطا شده است بسنده کند.

هیلاری کلینتون رئیس‌جمهور بعدی آمریکا است؟

نامزد ناکام دموکرات‌ها در انتخابات سال ۲۰۰۸ امروز نسبت به آن سال از محبوبیت بیشتری برخوردار است و طبق نظرسنجی‌های دانشگاه کوینیپیاک، ۵۷ درصد از آرا به نفع او بوده است

آغاز فعالیت‌های گسترده رئیس دولت سابق برای بازگشت به قدرت

تعقیب و بررسی عملکرد جریان های فعال برای انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی نشان می دهد که اکثر این جریانات از ماجرای انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و رد صلاحیت های انجام گرفته توسط شورای نگهبان به شدت هراس داشته و تمام فعالیت های خود را بر اساس عبور از فیلتر این شورا برنامه ریزی می کنند.

وحدت، تکلیف، نتیجه؛ جاده انحرافی برای جریان انقلابی

یقینا ما در انتخابات برای حصول نتیجه تلاش کردیم. هیچ عقل سلیم و سالمی نمی‌پذیرد که انسان در انتخابات مهمی همچون انتخابات ریاست جمهوری (و در هر عرصه دیگری) تلاش نماید ولی نتیجه‌ای برای آن متصور نباشد. ما حتما دنبال نتیجه و بلکه نتایجی بودیم و حصول آن نتایج را تکلیف می‌دانستیم. لیکن در این مساله در مواردی با رقبای محترم اختلاف داشتیم

عکس: دکتر جلیلی و حداد در منزل عارف

به تازگی آقای غرضی در مصاحبه‌ای از مهمانی منزل دکتر عارف گفت، البته ایشان در این مصاحبه به گونه‌ای سخن گفتند که تنها وی مهمان منزل دکتر عارف بود. همه کاندیداهای محترم ریاست جمهوری که به پاستور راه نیافتند به این ضیافت شام دعوت شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.