یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

روایت هاشمی از کاندیداتوری‌اش در انتخابات

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وقتی که در انتخابات ثبت نام کردم sms های زیادی آمد که شما صوراسرافیل درست کردید اما وقتی که از میدان در رفتم باز مردم کار خود را انجام دادند…

تأملاتی در مورد یازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران

اکنون که نامزد “اعتدال‌گرا” رئیس جمهور شده است، برای هیئت حاکمه آمریکا و متحدین اروپایی آن که تحریم‌های اقتصادی و دیگر تهاجمات خود علیه ملت ایران را به بهانه “سرسختی” و “عدم انعطاف” ایران در مذاکرات هسته‌ای توجیه می‌کردند، ادامه این توجیه در افکار عمومی دشوار می‌شود.

اطلاعيه وزارت کشور در مورد شکایات انتخاباتی

وازرت کشور در اطلاعيه ۳۱ خود اعلام کرد که شاکيان به نحوه برگزاري انتخابات رياست جمهوري تا فردا مهلت دارند مستندات خود را به فرمانداري‌ها و شوراي نگهبان اعلام کنند.

روحانی چه زمانی به پاستور می‌رود؟

پس از تایید نتیجه انتخابات از سوی شورای نگهبان اعتبارنامه رئیس جمهوری منتخب توسط شورای نگهبان تنظیم می‌شود و رهبر ایران طی حکمی که رئیس جمهور پیشین آن را قرائت می‌کند، رای مردم را در اصطلاح «تنفیذ» می‌کند.

اعلام نتیجه نهایی انتخابات، تا پایان امروز

مصطفی محمد نجار گفت: نتیجه نهایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را حداکثر تا پایان امروز برابر تبصره هشت الحاق به ماده ۳۱قانون انتخابات پس از اعلام وصول هیئت مرکزی انتخابات اعلام خواهیم کرد.

سونامی ملت ایران، کاخ سفید را در هم کوبید

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که حضور هوشیارانه مردم همه تلاش های دشمن را بی نتیجه گذاشت، گفت: مشارکت آحاد جامعه نشان داد که مردم به نظام انتخاباتی خود اعتماد کامل دارند و نظام اسلامی در نظر مردم ایران پاک ترین و امانت دار ترین نظام هاست.

طنز: جمله‌های ماندگار نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری

«براي نامزدي در انتخابات هيچ ولعي ندارم.» خروج چنين جمله اي از دهان نامزدها معاني زير را دارد: ولع من براي رئيس جمهور شدن در قاموس هيچ جمله اي نمي گنجد!/ بزرگان بايد نداشتن ولع مرا جبران كنند و از من بخواهند كه نامزد انتخابات شوم!/ اگر صندلي رياست بر قوه مجريه در حكم ليلي باشد، من همان مجنون ام و خيابان پاستور از ميدان حر به اين طرف، كوي خرابات من حساب مي شود!/ كلمه «ولع» هرگز بيانگر عمق علاقه من به پست رياست جمهوري نيست!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.