پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

بازخوانی وعده‌ها و پوسترهای تبلیغاتی روحانی

ما برای اشتغال یک برنامه جدی خواهیم داشت و من جدی ترین برنامه اقتصادی ام در ماههای اول حل معضل اشتغال است و مخصوصا برای آنهایی که تحصیل کرده دانشگاهها هستند و وقتی این مشکل شد خود به خود ما می توانیم دانشجویان تحصیلکرده خارج از کشور را هم به داخل کشور جذب کنیم و استفاده بکنیم

واکنش دکتر آشنا به‌مصاحبه آیت‌الله جنتی

از این تجربه سال 88 که بسیار سخت و بد بود استفاده کردیم.آن تجربه برای ما تابلو بود که باید حواسمان را جمع کنیم و خیلی دقت کردیم این اتفاقات تکرار نشود. من نمی توانم خیلی توضیح بدهم.

در برخی صندوق‌ها مشارکت بیشتر از واجدین شرایط و رای روحانی 100 % بود

بسیاری از مسایل سطحی و سخیفی که جریان مدعی تقلب در انتخابات 88 علیه جمهوری اسلامی مطرح می کرد تا بوسیله آن تقلب در انتخابات را اثبات کند، در جریان انتخابات سال 92 نیز عینا وجود داشته اما با توجه به آنکه نامزد مورد نظر این جریان در انتخابات توانست پیروزی را از آن خود کند، هیچ گاه این موارد به عنوان نشانه های تقلب در انتخابات سال 92 مطرح نشده است.

نامه عذرخواهی «جان برد» از مردم ایران

وزیر خارجه کانادا که هفته گذشته، انتخابات ریاست‌جمهوری ایران و مشارکت مردم در این انتخابات را «بی‌معنی» خوانده بود در یک نامه سرگشاده از مردم ایران عذرخواهی کرد.

شورای نگهبان صحت انتخابات را تایید کرد

وزارت کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که شورای نگهبان صحت انتخابات ریاست جمهوری 92 را تایید کرد.

نامه لنکرانی در حمایت از جلیلی

هیچ چیز در این عالم بی حکمت نیست . تقارن وقایع در دل خود برای بیدار دلان هشدار و عبرت دارد . حتما حکمتی دارد که قرار است حماسه سیاسی سال 92 ، مقارن میلاد ابوالفضل العباس پسر امیر المومنین علیهما السلام رخ دهد. این ها نشانه است ، نشانه اینکه این حماسه را باید ابوالفضلی ساخت.

لشگر توفيق در راه شبكه دو

مجموعه تیزرهای «لشگر توفیق» كه به سفارش طرح و برنامه شبكه دو توليد مي شود با ساختاري مفهومي و با قالب اجرائي جلوه‌هاي ويژه و انيميشن و همچنين رئال، در پي ترغيب مردم به حضور فزاينده در صحنه‌هاي مختلف جامعه و بيان نقش اتحاد و همدلي هر چه بيشتر آنها است.

هاشمی بیانیه انتخاباتی صادر کرد

خود را برای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، در معرض رأی و نظر شما قرار می‌دهم تا در این برهه حساس از تاریخ کشور که مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به ادلّه‌ای که بر شما مخفی نیست، زمینه تأثیر تهدیدها و تحریم‌های خارجی را هموار کرده است، یک‌بار دیگر به وظیفه و تکلیف انقلابی و تاریخی خویش عمل کرده باشم و نیز با ایجاد رقابتی سالم و مؤثر، شرایط تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی مورد تأکید رهبری معظم انقلاب فراهم آید.

مشایی: ستاد ندارم

کاندیدای احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری مدعی شد که ستاد انتخاباتی ندارد.

تربیت‌مدرسی‌ها خواهان ائتلاف زاکانی لنکرانی و جلیلی شدند

برادران بزرگوار، آقایان دکتر جلیلی، دکترزاکانی، دکتر لنکرانی؛ حال که با اتمام ثبت نام کاندیداها، آرایش حضور جریان های مختلف در عرصه انتخابات مشخص شده است، بسیار ضروری است برای حفظ وحدت و جلوگیری از تشتت بین جبهه انقلاب، شما بزرگواران با یکدیگر ائتلاف کرده و با تمام قوا در برابر جریان ارتجاع و انحراف که شانه به شانه در کنار هم در مقابل این جریان ایستاده اند، حضور پیدا کنید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.