۴ نکته درباره برجام و عصر پسا برجام

طبیعی است که انتظار هر گونه معجزه اقتصادی در پس تخفیف های تحریمی بعد از اجرای برجام، نشان از خوش بینی و عدم تحلیل درست ماجراست و هر چند ممکن است در برخی برهه های حساس مانند ایام نزدیک به انتخابات، نشانه های خفیفی از رونق اقتصادی برای تقویت جناح غربگرا رخ بدهد.

رپرتاژ آگهی روزنامه آرمان برای فاطمه هاشمی

روزنامه آرمان نوشت: فاطمه هاشمی اگر به مجلس برود به طور حتم مسیری را انتخاب می‌کند تا خاری در چشم بهانه‌جویان شود یعنی تخصص خود را نمایان می‌کند و از اموری که بهانه به دست تندروها دهد، اجتناب خواهد کرد.

انحلال حزب به معنای سوءسابقه اعضا نیست

وزیر کشور گفت: ساختار این وزارتخانه در دو سال گذشته با هدف توسعه محوری در حوزه های اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته است.

اصولگرایان به وحدت می رسند

دبیرکل جبهه پایداری گفت: مکانیزم وحدت اصولگرایان مشخص شده است؛ این مکانیزم بهترین راه برای رسیدن به وحدت حداکثری است.

رئیس قوه قضائیه: چرا برخی برای شورای نگهبان فضاسازی می کنند؟

این کشور، کشور امام زمان(عج) و کشور ولایت و ائمه اطهار است و ما نمی توانیم کشور را به دست کسانی بدهیم که نه نظام جمهوری اسلامی ایران و نه ولایت فقیه و نه قانون اساسی را قبول ندارند و فقط یک چیزهایی را لقلقه لسان می گویند و وقتی سرکار سوار می شوند زیر همه این حرف هایشان می زنند.

مجلس آینده یک جناحی نخواهدبود

رییس جمهور با بیان این که مجلس آینده متعلق به یک حزب و جناح نخواهد بود، گفت: این نظر رهبر انقلاب و گفته قانون اساسی است. مگر می‌شود جناحی بگوید که من یک خم رنگرزی پیدا کرده‌ام ؛ نه اینگونه نیست.

آمادگی کاندیداتوری 4هزار نفر برای انتخابات

وزیر کشور با اشاره به انتخابات پیش رو در سال جاری گفت: وزارت کشور به عنوان متولی اجرایی انتخابات زمینه را برای انتخابات سالم و رقابتی فراهم می‌کند.

شورای نگهبان مخالف برگزاری الکترونیکی انتخابات نیست

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور، از برگزاری جلسات مشترک کارشناسان وزارت کشور و شورای نگهبان برای بررسی نحوه برگزاری الکترونیکی انتخابات اسفندماه خبر داد و گفت:‌ وزیر کشور در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان در شورای نگهبان حاضر شد و درباره کم و کیف برگزاری الکترونیکی انتخابات توضیح داد.

جامعه روحانیت وارد تعیین مصادیق نمی‌شود

قائم‌مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت در مورد انتخابات آینده مجلس وارد مصداق نمی‌شود.

دولت جرات حذف یارانه پردرامدها را ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: جبران کسری پرداخت یارانه نقدی تنها با حذف یارانه بگیران ثروتمند امکان پذیر است که دولت و مجلس به دلیل ترس از انتخابات جرات اجرایی کردن آن را ندارند.