فیلم: پاسخ محسن‌رضایی به عصبانیت روحانی

محسن رضایی:آقای روحانی شما که با یک انتقاد کوچک اینگونه عصبانی میشوید فردا روزی که ریاست جمهوری کشور را به عهده گرفتید چه خواهید کرد؟حسن روحانی:من عصبانی نشدم!با صدای رسا صحبت کردم !

واکنش کدخدایی به خاطرات هاشمی از رد صلاحیتش /فیلم مذاکرات شورای نگهبان منتشر شود

قبل از ثبت‌نام نظر منفی خود را در مشورت به آنها اعلام کردیم. برخی گوش نکردند، ثبت‌نام کردند و ما قبل از اعلام رای هم به آنها گفتیم. بعضی انصراف دادند و برخی انصراف ندادند. ایشان هم مثل آنها بود. اعضای شورای نگهبان این ملاحظه را داشتند که ایشان به عنوان شخصیتی که در انقلاب و نظام زحمت کشیدند بدانند که نظر شورای نگهبان این است که ایشان در نهایت نظر خود را تغییر ندادند.

تاکسیرانان سال 88و92 به چه کسی رای‌دادند؟

رانندگان تاکسی بخشی از بدنه اجتماعی هستند که بدلیل ارتباطات «متقابل» ، «مستمر» و «بدون تکلف» با مردم معمولاً برآوردهای دقیقی از مسائل اجتماعی دارند. بر این اساس این صنف در حوادث سیاسی اجتماعی مهم (نظیر انتخابات ) مورد رجوع پژوهشگران، مراکز علمی و حتی برخی نهادهای امنیتی هستند.

استراتژی اصلاح طلبان بین دو انتخابات 92-۹۴

اصلاح طلبان که نتایج انتخابات 92 را برای خود نسبتا مناسب می بینند در حال بازسازی خود و اجرای استراتژی ای هستند که بتوانند بر مبنای آن مجلس دهم را از آن خود نمایند. متن زیر به بررسی این استراتژی می پردازد

جامعه‌شناسی انتخاب یازدهم

دکتر علی دارابی نویسنده کتاب، بعد از بیان کلیاتی در مقدمه و از جمله نقد و ارزیابی نظریه های مسلط و مطرح در جامعه شناسی سیاسی رفتار رای دهی در جهان و ایران، در فصل اول و در قالب سه بخش به تحلیل رفتار انتخاباتی ایرانیان، تحلیل آماری انتخابات ریاست جمهوری در ایران و نیز اهمیت انتخابات یازدهم پرداخته است.

زیباکلام: روحانی تصادفی رأی آورد

زیباکلام گفت: مهم آن است که در کنج یک اداره‌ای ننشینیم و فکر کنیم نظریه اعتدال را طراحی کردیم و توانستیم پیروز انتخابات باشیم! من از این حرصم می‌گیرد که یک عده‌ای گفتند آقای خاتمی رای آورد چون ما توانستیم جامعه مدنی را گفتمان غالب مردم کنیم که حرف مفتی بود!

عکس: دکتر جلیلی و حداد در منزل عارف

به تازگی آقای غرضی در مصاحبه‌ای از مهمانی منزل دکتر عارف گفت، البته ایشان در این مصاحبه به گونه‌ای سخن گفتند که تنها وی مهمان منزل دکتر عارف بود. همه کاندیداهای محترم ریاست جمهوری که به پاستور راه نیافتند به این ضیافت شام دعوت شدند.

روایت هاشمی از کاندیداتوری‌اش در انتخابات

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وقتی که در انتخابات ثبت نام کردم sms های زیادی آمد که شما صوراسرافیل درست کردید اما وقتی که از میدان در رفتم باز مردم کار خود را انجام دادند…

ولایتی: اظهاراتم در مناظره‌ها نظر شخصی بود

نامزد انتخابات ریاست ‌جمهوری یازدهم با تأکید بر اینکه انتخابات به پایان رسیده و باید فضای همدلی در کشور حاکم شود، گفت: مواضع بنده در انتخابات کاملاً فردی و نظر کارشناسی بنده در آن زمان بود.

«کلید» چگونه به نماد انتخاباتی تبدیل شد؟

روحانی شبیه کوه یخی بود که بخش کمی از آن دیده می‌شد و بخش مهمی از این کوه یخ پنهان بود. در واقع ارزشهای پنهان دکتر روحانی موضوع بسیارخوبی برای فعالیت تبلیغاتی بود و کلید، پل ارتباطی خوبی میان مردم و ستاد دکتر روحانی شد تا این ارزش‌ها وارد ذهن مردم شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.