حضور فعالان«انتخابات 88»در همایش«اعتدال»

سخنران افتتاحیه همایش اعتدال حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی بود که به تبیین مفهوم اعتدال پرداخت و پس از تذکر درباره طولانی شدن زمان سخنرانی، گفت که یکی از ملاک‌های اعتدال رعایت وقت است.

جنایت ۳۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومانی!

خسارات مادی وارده توسط فتنه به کشورمان بالغ‌بر بیش از ۳۲۴ هزار میلیارد تومان است! عددی که می‌تواند در حال حاضر بیش از دو میلیون و صد و شصت‌وسه هزار فرصت شغلی جدید را در کشور فراهم آورد.

حاتمی‌کیا: بچه‌هایم با بلندگوی من به نفع موسوی الله اکبر می‌گفتند

گرایش فکری و سیاسی بچه های من همگی به آقای موسوی بود و در کوران حوادث پس از انتخابات سال 88 این ها به پشت بام می رفتند و با بلندگوی کارگردانی من الله اکبر می گفتند.

حاشیه فقهی بر بحث توبه‌خواهی از اصحاب فتنه

از مهم‌ترین آفات بحث فقهی آن است که محقق از آغاز نتیجه خاص را نشانه بگیرد و دنبال ادلّه توجیه‌گر همان نتیجه باشد. این‌گونه یک‌سونگری سبب کم‌اعتنایی یا بی‌اعتنایی به شواهد طرف دیگر مسئله می‌شود؛ یعنی همان آفتی که در شبهات و اشکالات برخی مستشرقین یا برخی روشنفکرنماها و برخی تحول‌خواهان عجول دیده می‌شود. در صورتی که از آغاز ما باید تسلیم ادلّه باشیم و نتیجه نهایی را بر اساس اقتضای ادلّه گردن نهیم.

عمار؛ ایستاده در برابر جمهوری اسلامی تقلبی

حوزه هنری چهار سال است کوچک‌ترین قدمی راجع به یکی از مهمترین مسائل کشور که فتنه باشد برنداشته و مدیران رسمی حوزه هنری بعد از چهار سال رسما از فتنه دفاع می‌کنند و نظام را متهم می‌کنند و بعد من و شما باید این‌جا بنشینیم و امکانات دست این دوستان. و اگر کوچک‌ترین انتقاد و تعرضی کنیم این‌ها یک مشت افراطی تند اهل حذف هستند و هیچ کس را تحمل نمی‌کنند و فلان و فلان.

درخواست مادر شهید فتنه 88 از رسانه‌ها

از رسانه‌ها توقع دارم بچه‌هایی را که بعد از جنگ توقع نمی‌فت اینچنین به شهادت برسند، بچه‌هایی را که خالصانه برای دفاع از مملکتشان و برای حمایت از ولایت به این درجه رسیدند، از یاد نبرند، مطرح کنند و آنها را جهانی سازند و اجازه ندهند که عده‌ای باورهای یکسری از جوان‌های ما را از بین ببرند.

انتقاد تند حسین شریعتمداری از ناطق نوری

منظور حضرتعالی از «تندروها» و «بی‌ترمزها»یی که به قول شما برای کشور بدبختی و گرفتاری آفریده‌اند کیست؟! بعید به نظر می‌رسد که سران و عوامل فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 و پادوهای میدانی آنها مصداق مورد نظر جنابعالی باشند، زیرا، به دلایل و نشانه‌های پیش‌گفته، این تلقی پدید آمده است که خواسته یا ناخواسته در قاب سیاسی آنها ظاهر شده‌اید و یا – انشاءالله – به خطا، چنین تصوری درباره حضرتعالی پدید آمده است.

حضور همسر رفسنجانی در همایش‌های رنگارنگ + عکس

اگرچه از نیات دعوت کنندگان خبری اعلام نشده اما باتوجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق این همایش ها و جلسات با بودجه بیت المال برگزار می شود و در هر همایش، برای هر نفری که شرکت می کند، ولو به اندازه ناچیز، هزینه ای از کیسه بیت المال خرج می شود، برگزارکنندگان باید توضیح دهند که براساس کدام توجیه مهم، عفت مرعشی و فرزندانی که مادرشان را همراهی می کنند، به این قبیل جلسات دعوت می شوند؟

تولید و پخش فیلم‌های فتنه در دفتر «فیلمیران»

اگرچه فیلمیران پخش فیلم‌های خوب و ماندگاری را نیز در کارنامه خود دارد اما تولید تنها فیلم حامی فتنه سال گذشته و پخش هر ۲ فیلمی که امسال درباره فتنه بوده قابل تامل است.

“ندا آقاسلطان” ونزوئلا را بشناسید + عکس

باتوجه به ناآرامی‌ها در کشور ونزوئلا و دخالت بیگانگان در این مسئله، برخی شباهت‌ها از این درگیری ها با درگیری های حوادث پس از انتخابات سال 88 در ایران قابل لمس است. دخالت‌های آمریکا به عنوان مدعی العموم بازهم نمایانگر شده‌ و با کمی دقت می‌توان تاثیر آمریکایی‌ها در دامن زدن به این ناآرامی‌ها را ملاحظه کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.