فروش آثار غیرمجاز تنها با یک تماس!

انتشار غیر قانونی کتاب‌های غیرمجاز و بعضا مستهجن ماجراهای گوناگونی دارد، اما عرضه کتاب الکترونیک از خارج از کشور و در اختیار قرار دادن آن به مخاطبان داخلی این روزها بسیار باب شده است.

شعر اخوان ثالث برای مقام معظم رهبری

مهدی اخوان ثالث در زمان حیات خود قطعه شعری را خطاب به مقام معظم رهبری که در آن زمان امام جمعه تهران بودند نوشت و در آن از ایشان خواست که برای اشتغال حسین منزوی کاری را صورت بدهند.

کاخ سفید جزئیات اجرای توافق ژنو را منتشر کرد

کاخ سفید برای اولین بار رسما خلاصه‌ای از جزئیات فنی توافق هسته‌ای ایران و غرب و طرح اجرایی مورد توافق دو طرف را منتشر کرد.

نگاهی به بحران سوریه در «فرهنگ اسلامی»

در شماره ششم ماهنامه «فرهنگ اسلامی» از مطالب متنوع دیگری نیز تشکیل شده است که از جمله آن می‌توان به بخش «ادبیات» اشاره کرد که علاوه بر انتشار سفرنامه‌ای از مسافرت شاعران ایرانی به قونیه با بزرگداشت روز مولانا به قلم «سیدمصطفی حسینی‌راد»، منتخبی از اشعار شاعرانی همچون «هوشنگ ابتهاج»، «سیده زهرا صالحی»، «علیرضا قزوه»، «عالیه مهرابی»، «نسرین قربانی»، «مهدی جهاندار» و «فریدون مشیری» منتشر شده است.

« کربلایی از اقوام ایرانی » در «فکه» جدید

علاوه بر این در شماره 128 ماهنامه فکه مطالب دیگری با عناوین «‌چشم سپاه اسلام»، « اشک‌های بی‌محابا»‌،«‌لبیک یا امام»،«از آینه لبریز»‌،«افسانه‌های شهدا»،« همیشه حضور»‌،« اسطوره حماسه‌ساز»،«‌انکار عاشقی»‌،«‌تو را من چشم در راهم …»،«همراه ابراهیم»‌،« اولین فدایی» و « کتاب‌شناسی عملیات کربلای 5 » به چاپ رسیده‌اند.

نگاهی به توسعه در شماره جدید سوره اندیشه

«سوره اندیشه» شماره آذر و دی به امکان پیش‌روی دولت در راه توسعه نظر کرده و از منظر سرویس‌های مختلف خود، ضرورت‌ها و امکان‌های ما را در پیمودن مسیر توسعه بررسی کرده است.

یازدهمین «داستان» به دکه‌‌ها رسید

۴۰ صفحه اول ماهنامه داستان که در مورد ادبیات فقر است گفتگو با هوشنگ مرادی کرمانی وداستان‌ها و نوشته‌هایی از فاطمه حاجی محمد تقی، پروفسور لری پینگ، مارسلا والدس، نعمت الله اسدی، احمد غلامی را به خود اختصاص داده است درقسمت یادداشت آخرین شماره از ماهنامه «داستان» یادداشت‌هایی از حسین فتاحی، مسعود فراستی و مرتضی سرهنگی دیده می‌شود.

خردنامه شماره ۱۱۸ همشهری منتشر شد

در این شماره از خردنامه می‌توانید میزگرد «نسبت شناسی ولایت فقیه و مردم سالاری» را با حضور محمدرضا مرندی، منصور میراحمدی و محمد ابراهیمی بخوانید. یکی دیگر از بخش‌های خواندنی این شماره خردنامه مناظره احمد رضا رهدار و علیرضا علوی‌تبار درباره جایگاه مردم در حکمرانی دین‌داران است.سوژه‌ی مصاحبه‌ی ماه این شماره خردنامه «اخلاق پژوهش» بود که در قالب گفت‌وگویی تفصیلی با «دکتر احد فرامرز قراملکی» قابل مطالعه است.

همسایه جهنمی در «فتح» جدید

«هیهات منا الذلة»،همسایه جهنمی،نفت ماده‎ای بدبوی کثیف و نجاست شیطان است! و… از عناوین مطالب شماره جدید نشریه فتح می‌باشد.

شماره پنجم «فرهنگ اسلامی» منتشر شد

از عناوین بخش‌های مختلف این کتاب می‌توان در بخش «تاریخ اسلام به «تأملی در مسئولیت‌های مردمی در خطبه فدکیه حضرت زهرا (س)»، در بخش «ارتباطات» به «بایسته‌ای رسانه ملی در انتخابات از دیدگاه امام خمینی و مقام معظم رهبری»، بخش «بیداری اسلامی» به «تبارشناسی تحولات سیاسی در کشورهای خاورمیانه عربی» و «چالش‌های امروز تونس از نگاه دکتر حبیب قیزه» و در بخش «مصاحبه ماه» با «شخصیت‌های بین‌المللی در جهان اسلام؛ آشنایی با حسین شیخ‌الاسلام» و «بیداری اسلامی، سوریه و اهرم تروریسم» اشاره کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.