پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فراخوان صهیونیست‌ها برای یورش به مسجد الاقصی

بازداشت ۱۷ شهروند فلسطینی، حمله امروز صهیونیست ها به مسجد الاقصی و فراخوان برای یورش فردا و تلاش های فلسطینی عربی برای اعزام ناظران بین المللی به فلسطین اشغالی از تحولات مهم فلسطین است.

رویارویی با تکفیری‌ها و صهیونیست‌ها دفاع از مسلمانان است

نصرالله با طرح سؤالی مبنی بر اینکه « اگر مقاومت نبود،باوجود داعش لبنان الان کجا بود؟»، افزود: مقاومت در رویارویی با دشمن صهیونیستی و در کنار ملت فلسطین و در حمایت از قیام و انتفاضه و قضیه‌اش باقی خواهد ماند. وی با اشاره به قیام جوانان فلسطینی در هدف قرار دادن صهیونیست‌ها با چاقو به منظور آزاد سازی مسجد الاقصی، تاکید کرد که همه آنهایی که بر خسته شدن فلسطینیان شرط بندی کرده بودند، هم اکنون فرا روی یک نسل جدیدی که با چاقو نبرد می‌کند، قرار دارند.

جمعه خشم در فلسطین اشغالی

نیروهای انتفاضه و گروههای مقاومت با دعوت به برپایی “جمعه خشم”، خواستار برگزاری تظاهرات در کرانه باختری اشغالی و نوار غزه پس از ادای فریضه نماز جمعه شدند.

۲۷ شهید و یکهزار و ۴۰۰ زخمی در انتفاضه سوم

وزارت بهداشت فلسطین در گزارشی اعلام کرد که شمار قربانیان درگیری های اخیر در کرانه باختری و نوارغزه به ۲۷ شهید و یکهزار و ۴۰۰ زخمی افزایش یافته است. این درگیری ها از آغاز ماه جاری میلادی (اکتبر) در اعتراض به هتک حرمت های روزانه رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی در بیت المقدس آغاز و به سرتاسر فلسطین کشیده شد.

یوتیوب انتفاضه سوم را فیلتر کرد

سایت اشتراک ویدئوی یوتیوب بنا به درخواست صهیونیست‌ها، فیلم‌های حمله رزمندگان فلسطینی به شهرک‌نشینان را از خروجی خود حذف کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.