انتقاد آیت‌ الله سبحانی از اظهارات مولاوردی

آیت الله العظمی سبحانی با انتقاد از سخنان اخیر مولاوردی گفت: اگر این خانم سخنان خود را تکرار کند، تریبون هایی در اختیار داریم که جوابگو خواهیم بود؛ در صورت تکرار در مسجد اعظم و پیش از درس خارج در این زمینه صحبت خواهیم کرد.

کاریکاتور: شیوه صحیح برخورد با منتقدین

شیوه ی برخورد مناسب با آدمهای بی شناسنامه، کم سواد، تازه به دوران رسیده.

میرشکاک: دیگر بس است!

یوسفعلی میرشکاک، شاعر و منتقد ادبی با توجه به سابقه فعالیت‌هایش در حوزه هنری و برگزاری کارگاه‌های آموزشی ضمن انتقاد از سیستم مدیریت فرهنگی، گفت: دیگر بس است.

انتقاد از توقیف رسانه‌های منتقد توافق

دبیرکل انجمن روزنامه نگاران مسلمان با انتقاد از سمت گرفتن منصوبین محمد رضا رحیمی در دولت گفت: متن برجام مقدس نیست که مطبوعات منتقد به آن را توقیف می‌کنیم.

دعوت دانشگاه‌های تهران از ظریف

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ با صدور دعوتنامه‌ای، وزیر امورخارجه و تیم مذاکره‌کننده را برای حضور در جمع دانشجویان و پاسخ‌گویی به سوالات آنها دعوت کرد.

قهرمان‌سازی رسانه‌ای برای انتقاد نکردن

استقبال شتاب زده و ذوق زدگی رسانه‌ای روزنامه‌های زنجیره‌ای با موضوع جمع بندی مذاکرات هسته‌ای فضای جامعه را به سمتی برد که هیجانات کاذب بر فضای عقلانیت سیاسی سایه افکند.

نظرات جدید مراجع تقلید درباره اکران رستاخیز

ائمه علیهم السلام و امام‌زادگان عظیم الشأن مانند حضرت اباالفضل العباس علیه السلام بالاتر از آن هستند که در فیلم و غیر آن تصویرشان نشان داده شود و این عمل جایز نیست.

انتقاد ظریف از عملکرد هاشمی مقابل آمریکا

محمد جواد ظریف در کتاب آقای سفیر نسبت به عملکرد دولت هاشمی مقابل آمریکا انتقاد کرده و می‌گوید دادن امتیازات مثبت به آمریکا نتیجه منفی برای ایران داشت.

طنز: از واشرسرسلیندر تا رئال زاراگوزا

به چیزی که در مورد چیزی گفته می‌شود، نقد می‌گویند. اینکه چه چیزی در مورد چه چیزی بیان شود، خیلی مهم نیست. مهم، نفس بیان چیزی در مورد چیزی است.

روحانی: من خواهش می‌کنم دولت را نقد کنید!

دانشجو باید منتقد،‌دیده‌بان و ناظر باشد. اگر نگذاشتند دانشجو انتقاد کند، لااقل نسبت به دولت انتقاد کند. دیوار دولت فعلا” از همه کوتاه‌تر است. هر کسی به هر بهانه‌ای از گوجه فرنگی گرفته تا مسائل هسته‌ای دولت را نقد می‌کند. دولت به انتقاد دلسوزانه و شرافتمندانه افتخار می‌کند، زیرا بدون نقد ما نمی‌توانیم پیشرفت کنیم. انتقاد، علم و پژوهش دو روی یک سکه هستند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.