چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

کلیپ تصویری/به هر تغییری نمیتونی بگی تشویش،انتقاد یعنی تغییر افکار عمومی

تا انتقاد میخواهی بکنی از یک وضعیتی نمی‌گذارند سوال کنی. میگویند اینها ضد دولت اند، اینها ضد قوه قضائیه اند.

قتل عدالتخواهی و جای خالی خصلت کیمیایی

کاش با دانشجوی بسیجی، فارغ از رویکردهای منجمد و جزم اندیشانه نسبت به قانون برخورد می‌شد و کاش این نکته فهم می‌شد که سربریدن اعتماد به نفس و روحیه مطالبه گر جوانانی که تمام هستی و حیثیتشان را برای نظام و انقلاب و ولایت گذاشتند به اسم «قانونگرایی» اما به کام سیاستمدارانی که کلکسیون سیاسی کاری و منفعت طلبی‌اند، خیانت آشکار به دغدغه امام خامنه‌ای است.

مگر می‌شود تجاوز كرد و راحت رضایت گرفت!؟

در خبر‌ها آمده بود: «افرادی که حوادث پارک طالقانی را رقم زدند دستگیر شده‌اند»؛ ما هم نظرمان این است که دستگیر شده‌اند، ولی بعد از دستگیری چه خواهد شد؟

هیچکس نباید برای دستگاه قضایی تعیین تکلیف کند

معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز باید در جامعه رسیدگی قضایی فصل‌الخطاب باشد و هیچ کس نباید برای دستگاه قضایی تعیین تکلیف کند.

آیت‌الله‌ مکارم: حکم دادگاه اراذل و اوباش که ماه‌ها طول بکشد اثر نخواهد داشت

آیت‌الله مکارم شیرازی بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده‌های اراذل و اوباش تاکید کرد و اظهار داشت: باید دادگاه اینها دادگاه مخصوصی باشد که یک هفته حکم را صادر کند، نه اینکه بعد از دو سال که مردم همه چیز را فراموش کنند، حکم آنها صادر شود.

تدبیر و سعه صدر لازمه قاطعیت و قانونمداری

با وجود نشانه‌های مثبت تحول و قانونگرایی در قوه قضائیه، ایرادات کوچکی وجود دارد که دوستداران انقلاب و نظام علاقه مندند با گوشزد کردن آن به مدیران خدوم این دستگاه، در اصلاح آن سهیم باشند. صدور حکمی قابل تأمل (زندان و شلاق!) برای همکار و برادر عزیزمان کاوه اشتهاردی از این دست موارد است.

نظر حاج حسین یکتا درباره برخی نقدهای اخیر به قوه قضاییه

چند فیلترینگ و حکم بازداشت چه خطا باشد و چه درست، در این راه کمترین تأثیری نخواهد داشت و ما افتخار می‌کنیم که اگر خطایی کردیم – هر چند کاهی باشد در برابر کوه فتنه‌گران – بدون باک از حساب و بی‌کمترین توقعی حاضریم شکسته‌های دل خود را به روی دست گرفته و در بازار جار بزنیم که چه سعادتی بالاتر از این که دستگاه‌ قضایی جمهوری اسلامی ما را محاکمه کرد

اعتراض ما به قوه قضائيه؛ خدمت به رهبری يا خيانت به رهبری؟!

ابتدا وبلاگي به بهانه انتقاد از رييس قوه قضائيه فيلتر شد. سپس نماينده‌ي مجلسي به قوه قضائيه اعتراض كرد؟! آقاي دكتر احمدي‌نژاد هم براي اين كه از قافله معترضين به قوه قضائيه عقب نماند، بعد از گذشت يك سال از انتشار يك كتاب، از نويسنده آن كه از قضا نويسنده نامه اعتراضي به رييس قوه قضائيه هم هست، تقدير و تشكر كرد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.