مرگ حجاج ایرانی در منا؛ انتقام‌گیری سعودی یا بی‌کفایتی؟

یعقوب توکلی معتقد است فاجعه منا حاصل بغض اموی شکل گرفته توسط علمای سلفی نسبت به مسلمانان جهان است که در نهایت آل سعود را در خود فرو می برد. او برداشت «بی‌کفایتی» یا «بی مسئولیتی» در برابر این ماجرا را تخفیف این فاجعه و کشتار می‌داند.

آقای هاشمی! با «حق الناس» چه کردید؟

شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

پیام انتقام‌گیرانه داعش به سران ترکیه

گروه تروریستی داعش با انتشار پیامی ویدئویی به سران ترکیه، و ودعده انتقام‌جویی، از مردم این کشور خواست که علیه رئیس جمهورشان قیام کنند.

تسویه حساب خونین داعش

عملیات انتحاری «داعش» در مسجدی در شمال غرب سوریه موجب کشته شدن 60 تروریست «جبهه النصره» و زخمی شدن ده‌ها عضو دیگر این گروه تروریستی شد.

می‌خواهند از دستگاه‌ سیدالشهدا(ع) انتقام بگیرند

دشمنان و بدخواهان ،قرآن بخوانند تا بدانند نام موسی‌بن عمران(ع)با مشاجره‌ای که در سوره قصص (۱) به آن اشاره شده است، از قرآن و از زمره انبیا حذف نشد. شک نیست که برخی از مسئله پیش آمده برای انتقام‌ گرفتن از دستگاه سیدالشهدا (ع) و دستاوردهای آن سوءاستفاده می‌کنند.

ساعت صفر برای تکمیل پازل انتقام‌ از حزب‌الله

تلاش برای تکمیل پازل انتقام‌گیری از حزب‌الله به شدت در جریان است و موشک‌های حاوی پیام انتقام خونین افراطیون مذهبی سلفی و حامیان عربی و غربی آنان به مناطق شیعه‌نشین لبنان نیز کم و بیش شلیک می‌شود.

وبلاگ رئیس اداره به قصد انتقام هک شد

مرد مغازه‌دار وقتی موفق به دریافت خدمات شهری ویژه‌ای از یکی از اداره‌‌های خدمات شهری مشهد نشد، به قصد انتقامگیری، وبلاگ مدیر آن اداره را هک و با راه‌اندازی وبلاگ جعلی برای او و معاونانش ایجاد دردسر کرده بود که از سوی پلیس فتای استان خراسان‌رضوی دستگیر شد.

این انتقامی که اوباما از نتانیاهو می‌گیرد

تحلیلگران رژیم صهیونیستی به صورت دائمی از افزایش سطح برخورد و تنش میان اشغالگران قدس و آمریکا ابراز نگرانی میکنند.

انتشار نخستین بازی ایرانی به سبک فیلم

بازی رایانه‌ای «انتقام2» با موضوع اکشن اول شخص با کیفیت اچ دی، برای استفاده کاربران به بازار رایانه‌ای عرضه شد.

جهنم برای تطهیر است نه انتقام!

طبق آیه 71 سوره مریم همه از پل صراط ، پلی که از جهنم می‎گذرد رد خواهیم شد. جهنم برای تطهیر است نه عقوبت و انتقام، زیرا شرط ورود به بهشت، پاکی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.