سقوط گفتمان غرب در برابر اسلام ثابت شد

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد با اشاره به اقدامات غرب و آمریکا برای اسلام هراسی گفت: حادثه تروریستی چپل هیل سقوط گفتمان غرب در برابر گفتمان اسلام را ثابت کرد.

توجه به خطوط قرمز و نیاز‌های هسته‌ای کشور

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل کشور در بیانیه‌ای با تاکید براینکه 190 هزار سو نیاز واقعی کشور در مسئله هسته‌ای است و توافقی خوب است که این نیاز را مرتفع کرده باشد، اعلام کرد: مردم ایران بدنبال «توافق بد» در مسئله هسته‌ای نیستند.

به «پلمپ تأسیسات هسته‌ای» افتخار می‌کنید؟

به سادگی می‌شود شعار داد ولی مردم تحلیل‌گران خوبی هستند. کسی که صندوق رأی را قبول ندارد ادعای اصلاح‌طلبی دارد. شما درس محافظه کاری به ما می‌دهید؟ رهبری بارها گفته‌اند که راه‌حل مسائل را نباید در بیرون از کشور دید. مرحوم شریعتی همیشه می‌گفتند که ما امضای هیچ روحانی‌ای را پای یک قرارداد استعماری ندیدیم.

اعتراض به عدم صدور مجوز تشکل دانشجویی

با توجه به شرایط سیاسی کشور در صورت انحراف این انرژی‌ها و استعداد‌ها و صرف آن‌ها در جایگاه نامناسب که بدون شک هزینه‌های سنگینی را بر دوش نظام جمهوری اسلامی خواهد داشت٬ آن کس که مسئول این شرایط خواهد بود مدیریت بسته و مسببان ایجاد فضای تک صدایی در دانشگاه‌ها خواهند بود که باعث شده‌اند بسیاری از دانشجویان مستعد و صاحب ایده این روز‌ها را چون آتشی زیر خاکستر سپری کنند.

حذف انجمن های اسلامی؛ هدیه مدیریت فرهنگی اصلاحات

ظهور دولت اصلاحات در دوم خرداد 1376 بیش از هر تشکل سیاسی مدیون «دفتر تحکیم وحدت» و «انجمن های اسلامی دانشجویان» بود لکن اولین اقدام دولت اصلاحات در دانشگاه‌ها، بسط یک تشکل غیرسیاسی در لوای صنفی به عنوان «شورای صنفی دانشجویان» در دانشگاه‌ها بود تا قشر خاکستری را در مقابل قشر مذهبی و خط امامی که در قالب انجمن‌های اسلامی فعالیت می‌کردند سازماندهی کند.

چرا آستانه تحمل مسئولان پایین آمده است؟

انجمن های اسلامی دانشجویان در بیانیه ای تاکید کردند:آیا دستگاه قضا پس از گذشت بیش از ۳ سال برای پرونده‌های مفتوح بازداشتگاه کهریزک و حمله به کوی دانشگاه تهران و مجتمع مسکونی سبحان و پرونده‌های که مسوولان با نفوذ سیاسی در آن متهم می‌باشند هم، این چنین مصمم، جدی و قاطع برای پیگیری این پرونده‌ها می‌باشد؟! آیا واقعا این گونه پرونده‌ها از آن چنان پیچیدگی برخوردار است..

«مسابقه جيب‌بری از مردم» در باشگاه‌های فوتبال چه توجیهی دارد؟

انجمن‌ اسلامی ۶ دانشگاه کشور طی نامه‌ای به وزیر ورزش نسبت به پرداخت پول‌های هنگفت توسط برخی باشگاه‌های فوتبال انتقاد کردند.

آقای آمانو! همه مشاورین شما ایران‌ستیز اند

۴۷انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های کشور در آستانه نشست ایران با ۱+۵ با صدور نامه‌ای خطاب به دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سیاست‌های نادرست این سازمان در قبال پرونده هسته‌ای کشورمان انتقاد کردند.

نوید روزهای آفتابی، نوید روزهای زندگی

دانشجویان عضو 48 انجمن اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه ای تاکید کردند: موفقیت پرویز شیخ طادی در جشنواره فیلم فجر امسال، نوید دهنده‌ی نسل جدیدی از هنرمندان متعهد در سینمای ایران است که بصیرت را چراغ راه خود قرار می دهند تا در تاریک‌خانه‌ی سینما؛ هم، خود راه را از بی‌راه گم نکنند و هم راهنمایی باشند برای نسل تازه‌ی سینمای ایران. این نوید را به ما ابوالقاسم طالبی و پرویز شیخ طادی می دهند؛ نوید روزهای آفتابی برای سینمای کشور؛ نوید روزهای زندگی.

جشنواره‌عمار بی‌حمایت صداوسیما نیز راه خود را می‌رود

تلاش شکل گرفته میان نسل جوان و خودجوش فیلم سازان انقلاب اسلامی که جشنواره فیلم‌های مردمی عمار نمونه ای از آن است، کم و بیش بدون حمایت دستگاه های متولی آغاز شده و راه خود را خواهد رفت. مخاطب حاضر در این جشنواره هم که به رغم ضعف تبلیغ رسانه های فراگیر ملی، به تماشای فیلم‌ها در بیشتر از 30 نقطه از کشور نشستند، نشان داد میدان توزیع و مواجهه با مخاطب را هم می‌تواند به خوبی پیدا کند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.