مبارزه با فساد را به مطالبه عمومی تبدیل کنید

اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با صدور نامه‌ای خطاب به ائمه جماعات کشور پیرامون مبارزه با فساد اعلام کرد: انتظار از ائمه جماعات این است که با استفاده از تریبون‌ نماز جمعه مبارزه با فساد را به یک مطالبه عمومی تبدیل کنند.

ایران امروز کشور خمینی و خامنه‌ای است نه فتحعلی‌شاه

آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

عرصه جنگ نرم بصیرتی عمارگونه و استقامتی مالک‌اشتروار می‌طلبد

سلام مرا به فرزندان انقلابی‌ام برسانید و از تلاش‌های جهادگونه آنان در ترویج و پاسداری از آرمان‌ها‌ی امام و انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یادآوری کنید

احمدی‌نژاد گفت: نمی‌خواهم فضا را ملتهب کنم

احمدی‌نژاد اعلام کرد: به دانشجویان بگویید یک دیدار از من طلبکار شده‌اند و از تک‌تک آنها عذرخواهی می‌کنم.

پیام تسلیت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب در پی درگذشت معین رئیسی

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی درگذشت معین رئیسی را به خانواده، دوستان و اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تسلیت گفت.

نامه‌ای که جلیلی به آن اشاره کرد و عارف تکذیب +سند

دکتر سعید جلیلی در انتقاد به عملکرد دولت اصلاحات در بعد آزادی‌های اجتماعی به نامه دکتر معین وزیر وقت علوم تحقیقات و فن آوری اشاره کرد که در آن از رئیس جمهور خواستار برخورد حقوقی، امنیتی، قضایی، سیاسی و اطلاعاتی با دانشجویان شده بود.

«حضور پرشور دانشجویان در فرآیند انتخابات» توجیه صحیحی نیست

اینجاست که دانشجوی شریف، حرف و عمل رئیس دانشگاه را با هم یکی نمی بیند! آیا ایجاد امکان استفاده ی اختصاصی از فضای سیاسی دانشگاه و بعد حزبی بودن رئیس دانشگاه به این وضوح توهین به شعور دانشگاهیان نیست؟!

اعتراض 3 تشکل دانشجویی به تخریب قبور شهدا

واژه مرمت در ادبیات حقوقی و ادبیات حفظ میراث فرهنگی تعریف مشخصی دارد و معنای تخریب و یکسان‌سازی هیچ اشتراک معنایی با مرمت ندارد؛ بدیهی است آنچه تا الآن در این طرح در جریان بوده، تخریب و یکسان‌سازی نام دارد.

بیانیه انجمن‌های اسلامی در قبال توقف پخش شبکه‌های برون مرزی

ادعای کشور های غربی در دفاع از جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان که همواره از آن به عنوان ابزاری برای فشار بر مخالفان خود سود جسته اند، پوشالی و دروغی بی شرمانه بیش نیست.همین کشور ها که در مقابل توهین گسترده به پیامبر مهربانی ها و مقدسات بیش از یک میلیارد انسان به بهانه ی واهی آزادی بیان سکوت اختیار کرده بودند و از هرگونه برخوردی با عاملان این اقدامات سخیف سر باز می زدند. اکنون چه توجیهی برای این اقدام ناشیانه ی خود دارند.

«خنده بازار» را «گریه بازار» نکنید!

در هفته‌ای که گذشت، طنز خنده بازار با پخشِ یک هجوِ بی‌معنا و بی‌دلیل موجبِ شگفتی گردید و در برابر چشمانِ متعجبِ همگان، برنامه‌ای را به تصویر کشید که در آن، روایتِ زندگانیِ والدین شریف آیت الله مقدس اردبیلی رضوان ا.. تعالی علیه به تمسخر و هجو کشیده شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.