پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مبارزه با فساد را به مطالبه عمومی تبدیل کنید

اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با صدور نامه‌ای خطاب به ائمه جماعات کشور پیرامون مبارزه با فساد اعلام کرد: انتظار از ائمه جماعات این است که با استفاده از تریبون‌ نماز جمعه مبارزه با فساد را به یک مطالبه عمومی تبدیل کنند.

ایران امروز کشور خمینی و خامنه‌ای است نه فتحعلی‌شاه

آنچه که امروز ما پیامش را برای دنیا مخابره می‌کنیم این است که هیچ کس با زبان تحقیر نمی‌تواند با ایران صحبت کند و جمهوری اسلامی ایران امروز به کشورها اجازه تحقیر را نمی‌دهد و همچنین به هیچ کشوری اجازه نمی‌دهد بدون هماهنگی با مقامات کشور به خاک ما ورود پیدا کند چه برسد بخواهد با اهالی فتنه دیدار کند.

عرصه جنگ نرم بصیرتی عمارگونه و استقامتی مالک‌اشتروار می‌طلبد

سلام مرا به فرزندان انقلابی‌ام برسانید و از تلاش‌های جهادگونه آنان در ترویج و پاسداری از آرمان‌ها‌ی امام و انقلاب تشکر کنید و چند نکته را به آنان یادآوری کنید

احمدی‌نژاد گفت: نمی‌خواهم فضا را ملتهب کنم

احمدی‌نژاد اعلام کرد: به دانشجویان بگویید یک دیدار از من طلبکار شده‌اند و از تک‌تک آنها عذرخواهی می‌کنم.

پیام تسلیت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب در پی درگذشت معین رئیسی

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی درگذشت معین رئیسی را به خانواده، دوستان و اعضای انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تسلیت گفت.

نامه‌ای که جلیلی به آن اشاره کرد و عارف تکذیب +سند

دکتر سعید جلیلی در انتقاد به عملکرد دولت اصلاحات در بعد آزادی‌های اجتماعی به نامه دکتر معین وزیر وقت علوم تحقیقات و فن آوری اشاره کرد که در آن از رئیس جمهور خواستار برخورد حقوقی، امنیتی، قضایی، سیاسی و اطلاعاتی با دانشجویان شده بود.

«حضور پرشور دانشجویان در فرآیند انتخابات» توجیه صحیحی نیست

اینجاست که دانشجوی شریف، حرف و عمل رئیس دانشگاه را با هم یکی نمی بیند! آیا ایجاد امکان استفاده ی اختصاصی از فضای سیاسی دانشگاه و بعد حزبی بودن رئیس دانشگاه به این وضوح توهین به شعور دانشگاهیان نیست؟!

اعتراض 3 تشکل دانشجویی به تخریب قبور شهدا

واژه مرمت در ادبیات حقوقی و ادبیات حفظ میراث فرهنگی تعریف مشخصی دارد و معنای تخریب و یکسان‌سازی هیچ اشتراک معنایی با مرمت ندارد؛ بدیهی است آنچه تا الآن در این طرح در جریان بوده، تخریب و یکسان‌سازی نام دارد.

بیانیه انجمن‌های اسلامی در قبال توقف پخش شبکه‌های برون مرزی

ادعای کشور های غربی در دفاع از جریان آزاد اطلاعات و آزادی بیان که همواره از آن به عنوان ابزاری برای فشار بر مخالفان خود سود جسته اند، پوشالی و دروغی بی شرمانه بیش نیست.همین کشور ها که در مقابل توهین گسترده به پیامبر مهربانی ها و مقدسات بیش از یک میلیارد انسان به بهانه ی واهی آزادی بیان سکوت اختیار کرده بودند و از هرگونه برخوردی با عاملان این اقدامات سخیف سر باز می زدند. اکنون چه توجیهی برای این اقدام ناشیانه ی خود دارند.

«خنده بازار» را «گریه بازار» نکنید!

در هفته‌ای که گذشت، طنز خنده بازار با پخشِ یک هجوِ بی‌معنا و بی‌دلیل موجبِ شگفتی گردید و در برابر چشمانِ متعجبِ همگان، برنامه‌ای را به تصویر کشید که در آن، روایتِ زندگانیِ والدین شریف آیت الله مقدس اردبیلی رضوان ا.. تعالی علیه به تمسخر و هجو کشیده شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.