برکات فیلم «محمد رسول‌الله» برای سینما

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان مسابقه فیلمنامه‌نویسی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و سلم و تجلیل از شهدای دفاع مقدس انجمن سینمای جوانان ایران، با حضور رئیس سازمان سینمایی و جمعی از مسئولان و خانواده‌ی شهدا برگزار شد.

جشنواره ملی عکس ایران برگزار می شود

چهارمین جشنواره ملی عکس ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و آژانس عکس ایران با موضوع (انسان، فرهنگ، محیط زیست) از تاریخ 20 الی 30 اردیبهشت‌ماه 1394 در تهران برگزار می شود.

نمایش مستند«124»در جشنواره سینماحقیقت

مستند کوتاه «124» به کارگردانی رقیه توکلی از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در بخش مسابقه هشتمین جشنواره فیلم مستند حقیقت به نمایش در می آید.

سینمای جوان روی پرده‌ گروه «هنر و تجربه»

شش فیلم کوتاه از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در قالب اولین بخش اکران فیلم کوتاه سینمای هنر و تجربه در حال اکران است.

نشست خبری جشنواره فیلم اولی‏‌ها برگزار شد

دبیر جشنواره اعلام کرد: با توجه به اینکه جشنواره در دو بخش داستانی و مستند برگزار می شود، در بخش جوایز نیز ۵ برگزیده در بخش داستانی و ۵ برگزیده در بخش مستند علاوه بر جایزه نقدی و دیپلم افتخار حمایت از تولید بعدی را نیز دریافت می کنند .

مستندهای خارجی جشنواره فیلم کوتاه

فرانسه با 5 فیلم، آلمان با 4 فیلم و برزیل و سوئیس با سه فیلم بیشترین تعداد آثار را در بخش مسابقه مستند جشنواره به خود اختصاص داده‌اند.