مخالفت با حذف نام «فجر»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتقاد از رواج آنچه «پدیده بسیار زشت ازدواج سفید» نامید و نام بهتر آن را ازدواج سیاه دانست، تاکید کرد: خطر جدی که من در جامعه احساس می‌کنم، انحطاط اخلاقی است.

از شانزه‌ لیزه تهران تا شانزه‌ لیزه پاریس

جالب‌تر و البته اسفناک‌تر اینکه برخی از خریداران که برای پرو لباس به اتاقک مخصوص این فروشگاه‌ها می‌روند، در اقدامی عجیب از این فروشندگان می‌خواهند که به آنان در پوشیدن لباس‌های نیمه برهنه که مخصوص مجالس خصوصی زنانه است، کمک کنند و حتی در مورد اینکه آیا سایز لباس به آنان می‌خورد یا خیر، مشورت بدهند.

ازدواج همجنس گرايان در ارتش آمريكا آزاد شد

دادگاهي در آمريكا به دولت رئيس‌جمهوري اين كشور دستور داد تا ازدواج همجنسگرايان در ارتش آمريكا را آزاد گذارد. دادگاه تجديد نظر آمريكا به دولت اوباما دستور داده است تا به منع ادامه خدمت در ارتش همجنسگراياني را كه گرايش جنسي خود را پنهان نمي‌كنند، پايان دهد.

دیگر در مجلس دامن كوتاه نمی‌پوشم!

نمايندگان زن مجلس فرانسه نسبت به فضاي نامناسب مجلس اين كشور اعتراض و انتقاد كردند و خواستار برخورد با نمايندگان مرد خاطي شدند. “والري بوير” وزير ورزش فرانسه اخيراً در سخناني اظهار داشت كه به دليل رفتارهاي نامناسب اخلاقي نمايندگان مرد مجلس از پوشيدن دامن كوتاه در هنگام حضور در مجلس خودداري خواهد كرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.